Прокуратура інспектувала Новгород-Сіверську колонію

Заступник прокурора Чернігівської області Ігор Юшин у м. Новгород-Сіверську здійснив спільний прийом громадян із керівником органу державної влади.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

На виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» заступник прокурора області Ігор Юшин здійснив із виконувачем обов’язків голови районної державної адміністрації Русланом Веремієнком спільний прийом громадян у Новгород-Сіверському відділі Менської місцевої прокуратури.

Правом на особисте спілкування скористалися місцеві жителі, які звернулися з питань щодо правовідносин у сфері землекористування, спадкування, захисту майнових прав тощо.

Заявникам у межах повноважень роз’яснено компетенцію органів прокуратури, державної влади та органів місцевого самоврядування щодо ефективного вирішення порушених питань та право звернення до суду.

Одночасно заступником прокурора області на скарги щодо неналежного, на їх думку, стану слідства роз’яснено порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності слідчого чи прокурора під час досудового розслідування.

У питаннях, які потребують додаткового вивчення або перевірки, надано можливість письмового звернення.

Крім того, заступник прокурора області Ігор Юшин ознайомився з умовами тримання засуджених у Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31».

До прокурора також звернулося 6 засуджених (стосовно можливості скорочення строку відбування покарання у виді арешту та з інших питань застосування кримінально-виконавчого законодавства), яким надано відповідні роз’яснення.

Одночасно у ході відвідування оглянуто приміщення камер, територію установи з метою перевірки умов, в яких перебувають засуджені, стану їх медико-санітарного забезпечення.

Довідково: у Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31» відбувають покарання особи, засуджені до довічного позбавлення волі та до покарання у виді арешту.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?