Професор з Москви порадив Путіну повернути Крим Україні

Доктор юридичних наук, професор Вищої школи економіки, член Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Ілля Шаблинський в ефірі телеканалу «Росія 1»заявив, що керівництву РФ краще повернути Крим Україні.

Звичайно, професорові дуже складно , як видно з усього, вести «дебати» у присутності майже оскаженілих опонентів та ведучого, але йому, не дивлячись на все це, вдалося чітко висловити свою позицію.

Ілля Шаблинський на початку 2014 р. підписався під заявою членів ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини про те, що українська політична криза має вирішуватися мирним шляхом, а не за допомогою військ.
Ілля Шаблинський зазначив, що «російське керівництво відокремило від України сьому частину її території, але це не принесе РФ нічого доброго».

Росія, як зауважив професор, на допомогу Донбасу виділяє кошти з державного бюджету РФ, а це виснажує країну.

«Російське керівництво відокремило від України сьому частину її території. Сьому частину! І приєднав до себе. Крим і шматок Донбасу. Ви вважаєте, що це нормально і добре і піде нам на користь? — підкреслив Шаблинський, звертаючись до своїх опонентів. — Я вважаю, що нічого доброго для нашої країни не буде. перспективи тут гарних немає. Нам доведеться за це платити. Ми вже за це платимо, крім депутатів Держдуми»

На його думку, Мінські домовленості були символічними і за фактом означають заморозку ситуації на Донбасі, а це негативно позначиться як на самому Донбасі, так і на Росії. Окрім того, саме Росії вигідно невиконання деяких пунктів мінських умов, наприклад, щодо проведення виборів на Донбасі за українськими законами.

Цікаво, що коли ведучий запитав у професора, як він вважає, чи є Крим українським чи російським, той відповів, що Крим — це територія України.

Відео опубліковано на каналі «Сила Слова» в YouTube. 

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?