Про введення електронного документообігу йшла мова у прокуратурі

Органи прокуратури Чернігівської області прийняли участь у семінарі Генеральної прокуратури з питань удосконалення інформаційних систем у режимі відеоконференцзв’язку.

17 квітня 2019 року у Генеральній прокуратурі проведено науково-методичний семінар на тему: «Удосконалення можливостей інформаційно-аналітичних систем «Єдиний реєстр досудових розслідувань» та «Облік і статистика органів прокуратури» у світлі законодавчих змін».

Вказаний семінар відкрив Генеральний прокурор України Юрій Луценко. У заході взяли участь керівники регіональних та місцевих прокуратур, а також працівники підрозділів ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань та інформаційно-аналітичної роботи у режимі відеоконференцзв’язку.

Під час проведення семінару увагу прокурорів акцентовано на забезпеченні формування об’єктивних даних про стан злочинності та результати прокурорсько-слідчої роботи у статистичних звітах прокурорів та правоохоронних органів.

Відмічено, що нарешті виконано одне із стратегічних завдань розвитку органів прокуратури – введення електронного документообігу. У цьому році очікується втілення в роботу ще одного завдання – запровадження електронного кримінального провадження.

У ході заходу учасників семінару ознайомлено зі змінами, які проведено у інформаційно-аналітичних системах та новими підходами, які планується впроваджувати.

Також розкрито проблемні питання в організації роботи на цьому напрямі та обговорено шляхи їх вирішення.

За інформацією прокуратури Чернігівської області

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?