Про вуличні «зручності» нарешті можна забути

Бобровицький ліцей добре знають в Чернігівській області, бо він щороку показує гарні результати по зовнішньому незалежному оцінюванню.
Бобровицький ліцей. Тетяна Литвин показує нову систему опалення. Батареї вже теплі

Учні цього навчального закладу – достойні конкуренти на обласних олімпіадах, адже часто отримують перші місця. Вчителі вкладають душу в кожного здобувача освіти, аби запалити нову яскраву зірочку на всеукраїнському освітньому небосхилі. Проте важко повірити, що у такому високоінтелектуальному середовищі й досі не було внутрішніх туалетів. Майже півтисячна армія школярів щодня користувалася «вуличними» зручностями. А це, насамперед, здоров’я кожної дитини…

«Для нас це було дуже болюче питання. Бо вуличні туалети – це не лише некомфортно, це щоденна небезпека, – говорить директорка ліцею Тетяна Литвин. – Санвузол у будь-якому навчальному закладі – норма, турбота про здоров’я учнів. Нині бригада вже завершує ремонт, і в нас, як у всіх цивілізованих закладах освіти, будуть окремо туалети для хлопчиків, дівчат і для дітей з особливими потребами».

Бобровицький ліцей. Завершальні роботи у внутрішній вбиральні

Цьогоріч у житті ліцею сталося три приємні події. Тут повністю замінили систему опалення, встановили централізовану протипожежну систему і облаштували комфортні теплі санвузли.

«Нам довелося продовжити канікули на два дні, бо були певні нюанси у підключенні до системи опалення. Але у вівторок нам дали тепло. Тож вимушені канікули закінчено. Час знову приступати до роботи!, – наголосила Тетяна Миколаївна.

Сніжана Божок, фото автора

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?