Про порушення правил рибальства повідомляють небайдужі люди

Держрибагентство: За 2018 рік на гарячу лінію Чернігівського рибоохоронного патруля надійшло 68 звернень. 

В Управлінні Держрибагентства у Чернігівській області функціонує цілодобова телефонна «гаряча лінія»: (099) 112-13-44 та(0462) 93-75-57.

Протягом 2018 року на телефон «гарячої лінії» Чернігівського рибоохоронного патруля надійшло 68 звернень.

За наданням роз’яснень з питань дотримання Правил любительського і спортивного рибальства звернулись 34 особи. По всім повідомленням, що надійшли державні інспектори здійснили рейдові виїзди на водойми для фіксування можливих правопорушень.

Під час проведення перевірок, викладена у повідомленнях інформація, не підтвердилась в 16 випадках. По 18 зверненням було зафіксовано такі порушення: два – за ч. 3 ст. 85 КУпАП та 16 – за ч. 4 ст. 85 КУпАП. У правопорушників вилучено 29 од. заборонених знарядь лову та 20,7 кг риби. Нараховано збитків, завданих рибному господарству, на суму 5 103 грн.

Повідомляємо, реєстрація звернень громадян на «гарячу лінію» має свою, встановлену законодавством, процедуру. Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» у зверненні має бути ОБОВ΄ЯЗКОВО зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання тощо. Відповідно, якщо ви не надаєте таку інформацію – немає змоги зафіксувати ваше звернення.

Детальніше зі складовими ефективного реагування на звернення можна ознайомитись за посиланням.
За інформацією Держрибагентства

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?