Про наш інформаційний простір й уроки історії

Вийшов друком 177-й номер Чернігівської обласної газети «Світ-інфо», яку видає журналіст Петро Антоненко.

Газета друкує фрагменти інтерв’ю Президента України Володимира Зеленського. Болючій темі війни на Донбасі присвячена стаття відомої юристки Анни Маляр «Україна не дозволила Міжнародному кримінальному суду розслідувати російську агресію».

Проблеми творення українського інформаційного простору обговорює редактор газети в статті «Немічні бідкання». В цій царині дійсно мало конкретної роботи, натомість чимало бідкань.

Історична тема займає вагоме місце в газеті. Про уроки історії, розвінчання комуністичного тоталітарного режиму у статті «Таємно, шифром!». Як Ленін ховав документальні сліди своїх злочинів», «90 років початку масового розкуркулення: як Компартія знищила селянина-власника», «Розстріл демонстрації у Новочеркаську 2 червня 1962 року».

Як завжди, кілька сторінок «Світ історії Чернігівщини», зокрема продовження медіа-проекту «Батурин – гетьманська столиця».

У номері також – панорама подій в області, Україні і світі, літературна,спортивна мозаїка, кримінальна хроніка.

На сайті газети розміщені всі її номери за понад 8 років виходу.

Триває передплата на газету «Світ-інфо» на 2020 рік, втому числі на ІІ півріччя. Її ведуть всі поштові відділення і листоноші області.

З новим номером газети можна ознайомитися тут: СВІТ-ІНФО,№177

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?