Про надання добровольцям статусу УБД говорили у Чернігові

22 лютого на засіданні «круглого столу», який організували представники ВО «Справедливість Валентина Наливайченка» разом з іншими громадськими організаціями, розглянули питання з напрацьовання механізму щодо визнання добровольців учасниками бойових дій та надання їм соціальних гарантій.

У засіданні робочої групи взяли участь представники державних служб у справах учасників АТО, органів місцевого самоврядування, добровольчих формувань та громадських організацій: «Єдиний волонтерський центр», Центр допомоги учасникам антитерористичної операції при обласній державній адміністрації, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників АТО.

«Справедливість» допомогла вже майже двадцятьом добровольцям підтвердити їх юридичний факт участі у захисті суверенітету та територіальної цілісності України.

Також завдяки «Справедливості» вперше на обласному рівні було ініційовано одноразову матеріальну допомогу у 5 тис. гривень.

«Ми вже два роки займаємось підтримкою добровольців. На жаль, наша держава не зовсім активно піклується про своїх захисників. Прийняття відповідного закону, який би врегулював питання статусу УБД для добровольців, відтерміновується на невідомий час. Тому ми взяли ініціативу в свої руки. Ми захистимо наших захисників, як вони захищають нас!», — прокоментувала голова Чернігівської обласної організації «Справедливість» Оксана Голубова.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?