Президент Фінляндії Путіну: в «кримських» санкціях винна Росія

Фінський президент Саулі Нііністьо заявив президенту РФ Володимиру Путіну, що Москва сама винна в тому, що проти неї після анексії Криму ввели санкції.

Про це повідомляє телеканал zik з посиланням на заяву, зроблену у вівторок президентом Фінляндії під час зустрічі з Путіним в Санкт-Петербурзі на форумі, присвяченому Арктиці.

«Президент Фінляндії Саулі Нііністьо заявив російському президенту Володимиру Путіну, що Росія сама винна в санкціях, які проти неї ввели після анексії Криму», – йдеться в повідомленні.

Фінський президент також підкреслив, що ці санкції будуть діяти доти, поки позиція Москви не зміниться.

Зі свого боку, Путін відповів, що «форум присвячений Арктиці» і підкреслив, що не хотів би, щоби через «не прийняті вчасно міри або злочинну бездіяльність Арктика перетворилася в щось на кшталт Криму, а Крим – на пустелю». Також Путін додав, що РФ має через санкції «значно менші» збитки, ніж Європа.

Президент Фінляндії і раніше виступав з критикою політики Кремля вважаючи, що Євросоюзу слід проявляти тверду позицію в переговорах з Росією, але водночас зберігати повагу до неї.

Як відомо, економічні санкції були введені проти Росії США, ЄС та деякими іншими країнами навесні 2014 року – після того, як РФ незаконно анексувала український півострів Крим та почала збройну агресію на сході України. Санкційні пакети кілька разів розширювалися та посилювалися.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?