Правоохоронці сприяють бандитам-рейдерам!

Коли вся увага суспільства прикута до передвиборчих перегонів – під шумок рейдери намагаються відібрати успішно працюючі підприємства однієї з найбільших агрокомпаній України Rostok-Holding Group. Відбувається це максимально зухвало і по-злочинному. 

Основний офіс ДП «Росток-Холдинг» і його філії в регіонах заблоковані новою рейдерською атакою і відстороненням законного керівництва з посад.

Рейдерів, які паралізували підприємства, що належать компанії “РОСТОК-ХОЛДИНГ”, і яких кришують з Росії, можна впевнено назвати бандитами. Адже їх дії якраз можна безпомилково кваліфікувати як злочин, що охоплюється визначенням — БАНДИТИЗМ. Члени добре організованого угруповання зі зброєю в руках здійснюють напад і погрожують працівникам підприємств компанії вбивством. Цікаво, що правоохоронці лише розводять руками – нічого вдіяти не можуть. Може, дійсно міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і К ° “кришують” рейдерські атаки ?!

Коротка хронологія подій останніх днів.

30 грудня 2018 р. традиційно у вихідний день, одночасно всі підприємства групи «Росток-Холдинг» зазнали нової рейдерської атаки. Були заблоковані головний офіс в Києві і кластери в регіонах. У приміщення увірвалися невідомі особи зі зброєю. На запитання адвокатів і представників медіа, на яких підставах сторонні знаходяться на території головного офісу і підприємствах групи, ті відповідати відмовилися, документи надавати також відмовилися. Тим більше — погрожували вбивством.

Незібраний урожай через рейдерські атаки

Як повідомляє прес-служба компанії, журналісти впізнали двох осіб, які перебували в головному офісі: Антон Шпіра (екс-заступник начальника Голосіївської прокуратури; люстрований і звільнений з посади, так як підписував документи і відкривав справи проти майданівців-патріотів), Артем Паршин (адвокат Лесі Софієнко, яку підозрюють у рейдерських захопленнях).

Згодом вдалося отримати нібито Рішення Національного агентства України з управління активами (АРМА). У ньому мова йде про відсторонення керівників «Росток-Холдинг» від займаних посад і призначення тимчасово виконуючих обов’язки.

… І навіть центральні телеканали не можуть допомогти відновити справедливість!

Адвокати групи відзначають, що документ, який їм надали — рішення АРМА від 28.12.2018 року — є незаконним. Адже за умови передачі корпоративних прав компанії в управління АРМА, по-перше, повинна бути проведена оцінка майна, по-друге, майно має бути передано на конкурсній основі, по-третє, має бути укладений договір з керівником майна, по-четверте, інформація повинна бути доведена власникам майна. Жоден з пунктів не був виконаний.

Примітно, що номер рішення АРМА – № 1. Адвокати схиляються до думки, що події навколо «Росток-Холдинг» — нова схема заволодіння приватним бізнесом. До того ж виникає закономірне питання — до чого в ситуації з «Росток-Холдинг» корупційні злочини, якщо передаються активи, коли злочин не розслідувано, не підтверджене і не доведено до логічного завершення. Чому події відбуваються, коли ще немає вироку суду?

Адвокати групи вважають, що має місце класична схема рейдерства: спочатку порушується кримінальне провадження без мети довести справу до кінця, потім відбувається арешт активів, блокується діяльність підприємств, далі активи передаються в управління АРМА (до речі, інституція, яка створена державою!), а потім продаються за безцінь потрібним особам. Цинізм ситуації полягає ще й у тому, що діяльність компанії заблокували ще в період збору та відвантаження врожаю; мета — фінансово знекровити підприємства.

Стали відомі імена ініціаторів і «духовних наставників» цькування проти «Росток-Холдингу». Це — Яків Грибов (співвласник горілчаної компанії Nemiroff, живе в Росії), Сергій Тарасов (власник ТОВ «АЙ ЕНД Ю ГРУП ЮКРЕЙН»), Костянтин Лікарчук (звільнений зі скандалом з посади заступника голови ДФС в 2015 році; юрист громадянина Грибова), правоохоронні органи Харківської, Сумської та Чернігівської областей; вищі посадові особи Генеральної прокуратури; Муханов І.М. (прокурор Харківської прокуратури №6 Харківської області), Шинкарчук Я.А. (Суддя Харківського районного суду Харківської області, смт Покотилівка).

Мета цих осіб досить очевидна — забрати землі, елеватори, техніку, інше нерухоме майно. Залишити підприємства з непогашеними кредитами, неоплаченими податками і боргами, — впевнені в групі «Росток-Холдинг».

У січні цього року видання АНТИКОР оприлюднило прізвище одного з найактивніших аграрних рейдерів 2018 го року. Ним виявився засновник і власник компаній «Агроспецсервіс» – 57-річний Сергій Тарасов з Одеси — той самий, який активно сприяє росіянину Якову Грибову захопити родючі землі і виробничі об’єкти в Україні.

В Одесі назвали одного з найактивніших аграрних рейдерів 2018 го року. Ним виявився 57-річний Сергій Тарасов

Про це «Антикору» розповів один з членів постійної комісії Одеської обласної ради з питань агропромислового комплексу, який попросив з метою особистої безпеки не публікувати його ім’я.

«Кількість зафіксованих в регіоні випадків відвертого рейдерства та спроб відбирання власності за рік з боку Тарасова і його партнерів просто зашкалює. Практично щотижня до нас звертаються місцеві фермери та підприємці з проханням допомогти протистояти нахабству і беззаконню Тарасова», — говорить один з членів постійної комісії.

Тітушки заблокували підприємства Росток-холдинг

Як стверджує депутат, Сергій Тарасов діє не самостійно. Підтримку в регіоні йому надає вищезгаданий Яків Грибов – партнер Тарасова і власник компанії Nemiroff.

«Грибов і Тарасов — давні партнери. Грибов забезпечує Тарасову прикриття з боку правоохоронних органів і використовує свої зв’язки в кримінальному середовищі. Кожен раз, коли Тарасову потрібно щось у когось «віджати», він це робить за допомогою місцевого криміналітету. А криміналітет користується повним сприянням з боку правоохоронних органів завдяки Грибову», — стверджують в Одеській обласній раді.

Раніше в інтерв’ю журналу «Forbes» Яків Грибов уже розповідав, як допомагав Сергію Тарасову «вирішити» проблему з високопоставленим генералом МВС.

«Якось ми з Сергієм розговорилися, він розповів мені про проблему з генералом МВС. З’ясувалося, що я знайомий з генералом. Я подзвонив йому і попросив зустрітися з Тарасовим. Генерал запросив його до себе додому. У кімнаті Сергій побачив рояль, сіл і заграв. Генерал, як з’ясувалося, теж любив грати на цьому інструменті. З тих пір вони дружать, а проблема товариша була вирішена», — розповів Грибов журналу «Forbes».

Поліція прибула, але не діє

Нагадаємо, раніше Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав Одесу злочинною столицею України.

Але, як бачимо, щупальця одеської добре організованої злочинної мафії активно поширюється і на інші регіони України — Сумську, Чернігівську області…

RaiderAttack

Озброєний напад, залякування, погрози вбивством – в такому режимі продовжує свою боротьбу Rostok-Holding Group. Хто стоїть за рейдерською атакою? Більше у сюжеті Стопкор.#рейдерськаатака #raiderattack

Rostok-Holding Group 发布于 2019年1月9日周三

Тільки зараз починаєш усвідомлювати, як і чому не вдалося побороти злочинну мафію Міхаелю Саакашвілі в Одеській області. Напевно, було велике свято для всієї цієї пірамідальної верхівки, коли зняли з посади і потім позбавили українського громадянства грузина.

RaiderAttack

В Ічнянському кластері Rostok-Holding Group, що на Чернігівщині, теж "гаряче". Працівники компанії не можуть потрапити на робочі місця. Без опису та попереджень, опломбовані низка робочих приміщень, а офіс зайняли десятки "тітушок" у камуфляжі та зі зброєю. Про це у сюжеті "5 каналу". #рейдерськаатака #raiderattack

Rostok-Holding Group 发布于 2019年1月3日周四

RaiderAttack

У випадку Rostok-Holding Group має місце класична схема рейдерства: спочатку порушується кримінальне провадження без мети довести справу до кінця, потім відбувається арешт активів, блокується діяльність підприємств, далі активи передаються в управління Національному агентству України з питань управління активами (АРМА), а згодом продаються за безцінь потрібним людям.Говорили про це та багато іншого в ефірі каналу "112 Україна". #рейдерськаатака #raiderattack

Rostok-Holding Group 发布于 2019年1月3日周四

Якщо Вам відомі факти про порушення прав і інтересів бізнесу, повідомляйте до редакції сайту Суспільний кореспондент. Для відео-фотофіксації або інтерв`ю наші журналісти виїдуть на місце події.

У підготовці цієї статті використані матеріали з джерел: «Верховенство права», «Антикор», СТОПКОР, ІНТЕР, 5 канал, 112 тв канал, а також інформація від персоналу РОСТОК-ХОЛДИНГ (Ічня).

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

One thought on “Правоохоронці сприяють бандитам-рейдерам!

Не бажаєте прокоментувати?