«Правда Жива» — Всеукраїнська культурологічна акція

Хорова капела “Почайна” Національного університету “Києво-Могилянська академія” щорічно проводить Всеукраїнську культурологічну акцію «Правда Жива».

В основу проведення акції покладено звернення до проблем Голодомору засобом всенародного прослуховування історично правдивого видатного твору поета Василя Юхимовича та композитора Олександра Яковчука симфонії реквієм “Тридцять Третій”.
Твір неодноразово виконувався в багатьох містах України та за кордоном.
У ці скорботні осінні дні загальнонаціональної жалоби просимо долучитися до прослуховування життєстверджуючого твору про непоборність та силу нашого народу.
Дивіться дві частини цієї акції:
друга частина симфонія реквієм “Тридцять третій”
Твір був виконаний під час проведення Всеукраїнської культурологічної акції “Правда Жива” в місті Полтава в 2008 році.
Виконавці:
Полтавський симфонічний оркестр, Хорова капела “ПОЧАЙНА” Національного університету “Києво-Могилянська академія”, камерний хор Гілея. Диригент Олександр Жигун.
Є можливість прослухати перше виконання симфонії реквієма в аранжуванні лауреата Державної Шевченківської премії Віктора Степурка, що відбулося в Національному будинку органної та камерної музики України в 2003 році, на офіційному каналі хорової капели “Почайна”НаУКМА.
З метою донесення інформації про акцію “Правда Жива” до широкого кола слухачів, а бажано до кожної української родини, просимо проінформувати своїх друзів, родичів, знайомих всіма можливим засобами. Правда потрібна всім!
Від хорової капели “Почайна” НаУКМА Олександр Жигун.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?