Поляк запропонував добиратися на роботу на роликах

17 червня розпочалося голосування в громадському бюджеті польського Кракова. Завдяки ініціативі Якуба Логінова, цього року вперше зможуть голосувати іноземці, котрі тимчасово живуть або навчаються в Кракові.

Якуб Логінов, який абсолютно безкоштовно підтримує різні україніьскі ініціативи, а також веде дистанційний курс з вивчення  польської мови, зголошував цю пропозицію вже минулого року, але тоді, на жаль, не вийшло. І от нарешті ця можливість з’явилася — тож поляк закликає скористатися такою можливістю і проголосувати за його ініціативу.

Що таке громадянський бюджет? Місто Краків виділив частину бюджету на реалізацію проектів, які зголосять самі мешканці. Остаточне рішення за голосуванням.

Якуб Логінов підготував проект «На роликах на роботу» (Na rolkach do pracy). Автор такої ініціативи сподівається, що за підтримки небайдужих людей його проект набере потрібну кількість балів. Тож не баріться і підтримайте автора в його розумній пропозиції.

Лінк до проекту: https://budzet.krakow.pl/projekty2018/196-na_rolkach_do_pracy_-_polaczenie_dzielnic_srodmiejskich.html

Як можна підтримати?

  1. Якщо ви живете навіть тимчасово в Кракові, зареєструйтесь і проголосуйте: www.budzet.krakow.pl  Інформація українською: https://budzet.krakow.pl/aktualnosci/221022,1909,komunikat,___________vote__votiere_.html  Надайте 3 бали проекту Якуба, номер 48 NA ROLKACH DO PRACY та ще оберіть два інші.
  2. Якщо не живете в Кракові, але знаєте когось з Кракова — напишіть йому і передайте прохання Якуба, щоб віддати голос на проект номер 48. Перешліть цій особі лінк:  https://budzet.krakow.pl/projekty2018/196-na_rolkach_do_pracy_-_polaczenie_dzielnic_srodmiejskich.html

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?