Поліція із Запоріжжя паралізувала підприємство на Чернігівщині

З восьмої ранку 24 липня роботу одного з найпотужніших аграрних підприємств Чернігівщини — СТОВ «Батьківщина» (смт Срібне) повністю заблокували правоохоронці.

Без будь-яких пояснень слідчі із Запоріжжя під прикриттям спецпідрозділу КОРД (теж із Запоріжжжя) вдерлись на приватне підприємство та заблокували його роботу.

І хоча слідчі із Запоріжжя, по всьому було видно, що «парадом» фактично командував сумновідомий начальник Прилуцької поліції Сергій Сторожук.

Саме він кількома днями раніше командував побиттям хліборобів на полях Чернігівщини, а саме Державного підприємства дослідного господарства «Івківці» Миронівського інституту пшениці імені В.М.Ремесла Національної академії аграрних наук України, розчищаючи шлях рейдерам.

Власник господарства Олег Дмитренко стверджує, що дії щодо зупинки роботи підприємства є незаконними.

Він готовий надати слідчим всі документи аби тільки ті не зривали процес збирання врожаю.

Кілька разів поліція за усним наказом Сторожука намагалася не пустити техніку на вивантаження до елеватора і тільки після втручання журналістів техніка зрушила з місця.

Після того як справа набула всеукраїнського розголосу близько 17:00 «КОРД» запустив техніку на стоянку.

А о 18:00 слідчі випустили працівників контори, яких увесь день вони фактично тримали в заручниках.

Без будь-яких пояснень і коментарів, під прикриттям спецназу, слідчі покинули територію підприємства — так само як і зайшли туди зранку.

Начальник Прилуцької поліції Сергій Сторожук так і не пояснив, що на території приватного підприємства робив він та половина поліції з трьох південних районів Чернігівщини. А слідчий із Запоріжжя теж уявив себе Богом, як і Сторожук, що навіть за цілий день не зміг представитись журналістам.

Більш того, керівник поліції Прилуччини так нахабно вів себе, що заперечував навіть те, що відбулося. «Ніякого бокування не має”, — повторював він, наче мантру протягом дня, в той час як транспорт, що привіз поліцейських, заблокував виїзд/заїзд з території. А самі працівники-силовики не випускали з території працівників підприємства, і нікого туди не пускали.  А ще цей  пан-добродій безпідставно звинуватив колектив «Батьківщини» у перешкоджанні діям правоохоронців. Тож якщо вже так нахабно бреше сам керівник поліції, то про який позитивний імідж цієї служби можна вести мову взагалі?

Якщо брати до уваги протизаконні дії поліцейських в селі Івківці на Прилуччині, то схоже, що блюзнірство, брехня, підлість, вседозволеність стають вже нормою для української поліції. Допоки?

В контексті.  СТОВ «Батьківщина» — одне з найрентабельніших підприємств Чернігівщини. Дає роботу 1040 працівникам, утримує тваринництво, виплачує найвищу в Україні орендну плату за землю – 20% від нормативно-грошової оцінки землі. Власник підприємства Олег Дмитренко називає неодноразові спроби рейдерства за участю правоохоронців тривожним дзвіночком перед стартом ринку землі.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?