Поліція розблокувала силове протистояння на Чернігівщині

У місто Городня на Чернігівщині 2 квітня 2019 р. прибули кілька мікроавтобусів з поліцейськими спецпризначенцями. Силовики оперативно затримали «приватних» охоронців, найнятих обома сторонами протистояння – одних на вулиці, інших вивели із адмінбудівлі. Після затримання поліція розпочала слідчо-оперативні дії по даному факту.

Про це повідомляє Суспільний кореспондент із посиланням на «Новини Городнянщини».

Наприкінці листопада минулого року ми розповідали, як у ДП «Городнярайагролісгосп» змінили директора з використанням молодиків у тактичних одностроях.

Як з’ясувалось згодом – то була нова штатна охорона підприємства. Директора підприємства Ігоря Надточея тоді звільнили, а замість нього поставили нового – Валерія Карпушенка. Нещодавно ситуація кардинально змінилась. Ігор Надточей відстоював свої права у суді і 14 березня Городнянський районний суд виніс рішення про поновлення його на посаді. 

У п’ятницю 29 березня, спираючись на судову постанову, він вийшов на роботу. 

— Прийшов на робоче місце у супроводі своїх особистих друзів, бо охорона підприємства могла вчинити силові дії щодо мене. Колишній директор Валерій Карпушенко залишив робоче місце. Керівництво облагролісу не з’явилось і ніяких рішень не винесло. Натомість знову прибули машини з людьми у тактичних одностроях і представники КП «Чернігівоблагроліс» для перемовин, — пояснив ситуацію Ігор Надточей.

Щоправда його «друзі» також виглядали як охоронна фірма – всі в тактичній формі.
До конфліктного підприємства прибули й співробітники Городнянського відділення поліції.

— Ми не втручаємося у господарські спори, однак забезпечуємо правопорядок. У ситуації, що склалася навколо підприємства, головне – щоб не було сутичок між конфліктуючими сторонами, у тому числі й силового характеру, — заявив начальник відділення поліції Віктор Приходько.

На місці конфлікту також побували голова райдержадміністрації Світлана Ященко та голова райради Олександр Левченко.

Як повідомив директор ДП «Городнярайагролісгосп» Валерій Карпушенко — керівництво КП «Чернігоблагроліс» кадрових рішень не приймало, тому представники КП разом із Ігорем Надточеєм, опечатали всі службові та виробничі приміщення підприємства до вирішення питання по суті.

Однак на цьому пристрасті не стихли. Найбільше вони загострились у вівторок, 2 квітня, коли співробітники охоронної фірми, найняті (за деякими даними) керівництвом КП «Чернігівоблагроліс», прибули разом із Валерієм Карпушенком і спробували забезпечити його доступ до робочого місця в адмінбудівлі лісгоспу.

Невідомі особи, які заблокували будівлю із середини, не відчинили двері. Таким чином підприємство стало заручником протистояння міцних чоловіків з охоронних фірм.

За свідченням співробітників лісгоспу, зранку на ганку рвалися петарди і димові шашки, а охоронці зсередини адмінбудівлі нібито погрожували, що будуть стріляти. Самі лісівники просто хочуть працювати і всі «владні розборки» їм вже набридли.

Знову до ДП “Городнярайагролісгосп» прибули співробітники поліції, які опитали колектив підприємства, представників КП «Чернігіоблагроліс», провели перемовини із охоронцями, які заблокувались всередині адмінбудівлі.

Близько полудня на місце конфлікту прибули кілька мікроавтобусів з поліцейськими спецпризначенцями. Силовики оперативно затримали охоронців найнятих обома сторонами протистояння – одних на вулиці, інших вивели із адмібудівлі.

Після затримання поліція розпочала слідчо-оперативні дії по даному факту. Сподіваємось, найближчим часом підприємство відновить свою роботу.

sknews.net

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?