Погіршення умов праці освітян у Чернігові — чутки

Останнім часом в інформаційному просторі з’явилося багато чуток, пов’язаних з нібито можливим погіршенням умов праці вчителів, їх скороченням, відміною поділів на класи й тому подібним. Днями була зареєстрована петиція, яка має на меті нав’язати думку, що хтось буцімто хоче заборонити поділ класів на групи.

Публікацію про погіршення умов праці вчителів читайте ТУТ.
Ситуацію коментує начальник Управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура:

Василь Білогура

 

— Останнім часом певні політичні сили намагаються зманіпулювати питаннями вчителів щоби отримати, мабуть, політичні бали. Я, як керівник управління освіти міста, хочу повідомити всім – і педагогам, і решті чернігівців, – що ніякого скорочення не заплановано і його не буде. Жодних вказівок щодо скорочення педагогічних працівників управління освіти не видавало. Поділ класів на групи на сьогоднішній день в умовах попередньої тарифікації на 2018-2019 навчальний рік (яка буде встановлена з 1 вересня 2018 року) фактично передбачений у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України №128, який діє вже кілька років і зміни до якого не вносилися. Рішення про поділ класів приймає керівник навчального закладу (директор) спільно з педагогічною радою.

На жаль, питання освіти завжди було і залишається досить вигідним для того, щоб його розхитувати на політичній арені. І останнім часом це навіть посилилося з боку деяких політичних партій. Вважаю, що штучне поширення таких неправдивих чуток – неповага до вчителів, – зазначив керівник управління освіти.

За інформацією прес-служби Чернігівської міської ради

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?