Подяка від Прем’єр-міністра України надійшла до Чернігова

18 січня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, у присутності міських голів Чернігівської області, урочисто передав Подяку Прем’єр-міністра України за сумлінну працю та високий професіоналізм консультанту Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділені Асоціації міст України Вероніці Рибак.

З 2015 року дівчина працює консультантом Офісу реформ та активно висвітлює процес децентралізації на Чернігівщині.

Вона організовує прес-тури, спільно з іншими консультантами бере участь у виїзних консультаціях до вже створених об’єднаних територіальних громад та тих, що тільки планують об’єднатися, активно бере участь у багатьох заходах та всіляко сприяє висвітленню успіхів громад після об’єднання.

«Насправді для мене така відзнака дуже великий та неочікуваний сюрприз. Однак, це наштовхує на розуміння того, що моя робота високо оцінюється і після цього хочеться ще більше писати, робити відео та висвітлювати реформу місцевого самоврядування. Я хочу однозначно зауважити, що тільки спільна робота з іншими константами Офісу реформ при Чернігівському РВ АМУ, міськими головами Чернігівщини та колегами журналістами дозволили досягти цього результату», — прокоментувала Вероніка Рибак.

Як відомо за 2018 рік вона отримала Подяку від Чернігівської обласної ради за вагомий внесок у поширення інформації щодо реформи місцевого самоврядування, Подяку від Чернігівської міської ради за сумлінну працю та Подяку від Городнянської міської ради за активне висвітлення в інформаційному просторі діяльності громади.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?