По ДТП з дитиною призначені експертизи

Поліція призначила ряд експертиз для остаточного встановлення всіх обставин дорожньо-транспортної пригоди, яка трапилася в Чернігові увечері 19 травня і призвела до травмування дитини. Встановлені всі учасники події.

Про це повідомили в секторі комунікації поліції Чернігівської області.

Експертні дослідження призначені для уточнення зібраної інформації та максимально повного і об’єктивного встановлення справжності отриманих свідчень. На жаль, ці дослідження не можуть дати моментальну відповідь на всі запитання. Це тривалий процес, він потребує декількох днів, а в окремих випадках — і тижнів.

Щодо вилученої білої речовини призначено, серед іншого, експертизу ДНК виявлених слідів. Вона має однозначно встановити, кому належать пакунки. Інше експертне дослідження має незаперечно відповісти на питання, хто саме перебував за кермом в момент скоєння ДТП.

Після отримання результатів досліджень поліція зможе зі 100-відсотковою точністю сказати, хто і за що саме несе відповідальність. Зокрема, хто порушив правила руху і які саме, кому належать вилучені поблизу автомобіля пакети з білою речовиною, що саме знаходиться у пакетах тощо.

Поліція однозначно заявляє, що всі винуваті у кожному зі скоєних правопорушень, незалежно від їхніх посад, суспільного становища, родинних зв’язків тощо будуть притягнуті до відповідальності згідно із законом

Нагадаємо, що у Чернігові автомобіль наїхав на 11-річного хлопчика. Аварія сталася 19 травня, ввечері.
Один із пасажирів викликав швидку допомогу, допоміг дитині піднятися, потім учасники ДТП залишили місце події на іншому авто. Пізніше вони самі прибули до відділення поліції — їх опитали і взяли аналізи. За результатами експертизи, як повідомили раніше, в поліції, встановлено, що водій не був у стані алкогольного сп’яніння.
Також повідомляється, що на узбіччі біля місця події було знайдено білу речовину — вона направлена на експертизу.
Глава Радикальної партії Олег Ляшко у своєму Facebook повідомив, що водієм авто, яке скоїло наїзд на дитину на велосипеді, був брат депутата обласної ради Дмитра Блауша.
Водієві автомобіля загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі з позбавленням права керувати авто терміном до трьох років.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?