Північний кордон охороняється посилено

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Про це повідомив помічник начальника прикордонного загону підполковник Олександр Дудко.

Персоналом прикордонного загону забезпечено недоторканість державного кордону України, безперебійну роботу всіх пунктів пропуску та належну безпеку осіб, що перетинають державний кордон.

Через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 9,6 тис. осіб та 2,4 тис. транспортних засобів, таким чином за добу зафіксовано зменшення кількості пропущених через державний кордон громадян та транспортних засобів на 45% та 29% відповідно. Через державний кордон не пропущено 7 осіб, з яких один громадянин Росії, що не зміг підтвердити мету перебування в Україні.

До адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземних осіб та осіб без громадянства в Україні притягнуто 7 осіб, яких штрафовано на 3468 гривень.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?