Після пожежі «Нова Пошта» відновлює роботу

Лідер ринку експрес-доставки України за два дні відновив роботу на Закарпатті після пожежі на терміналі та у Відділенні №1 у Мукачево.

На терміналі «Нова Пошта» в Мукачево в пятницю ввечері відбулася пожежа, незважаючи на наявність всіх необхідних засобів протипожежної безпеки та відповідність приміщення всім нормам. На щастя, ніхто не постраждав, а клієнти, чиї відправлення були ушкоджені, отримають компенсації. Виплати вже розпочалися.

Сьогодні «Нова Пошта» у Мукачево відновлює свою роботу. Завдяки злагодженій роботі команди було знайдено тимчасове приміщення для терміналу, скореговані графіки доставки так, щоб клієнти з Закарпаття отримували посилки швидше, розпочато роботи з відновлення Відділення №1 – буде відкрито нове, що стане одним з кращих в країні. «Я дуже вдячний команді із Закарпаття, яка відразу прибула на місце події та команді з Києва, яка максимально швидко приєдналася до колег з Мукачево – разом вони зробили все можливе, щоб зменшити незручності для клієнтів. Окрему подяку висловлюю нашим партнерам – орендодавцям, які постраждали від цього лиха разом з нами. Вони швидко надали тимчасове приміщення для терміналу, поки будуть вестися відновлювальні роботи», – говорить Володимир Поперешнюк, співзасновник «Нова Пошта». Тепер посилки можна знову відправляти та отримувати через тимчасовий термінал, поки тривають роботи по відновленню. Компанія зробить все можливе, щоб клієнти не відчули жодних незручностей.

Як повідомили в адміністрації «Нової Пошти» в планах компанії побудова 7 інноваційних терміналів по всій країні. Зараз компанія будує сортувальний термінал у Хмельницькому, який буде обладнаний такою ж автоматизованою сортувальною системою, як і Київський інноваційний термінал, з потужністю близько 8,5 тис. посилок на годину. На черзі Львівський та Харківські термінали. Ці логістичні хаби дозволять компанії в перспективі задати новий, вже не перший, стандарт ринку експрес-доставки – по швидкості, точності та надійності.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?