Підприємства Чернігівщини реалізували харчів на 9 млрд грн

Харчова промисловість Чернігівщини забезпечує населення широким асортиментом м’ясної, молочної, борошномельно-круп’яної, хлібопекарської продукції, кондитерськими виробами та напоями.

В області виробляється 9% загального обсягу виробництва в Україні здобних виробів, більше 6% сиру тертого та іншого неплавленого, 3% свіжих чи охолоджених туш яловичини і телятини, 2% хліба та хлібобулочних виробів.

За інформацією Головного управління статистики у Чернігівській області, з початку року підприємства з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів реалізували продукції на 9 млрд грн (44% загального обсягу реалізації промисловості області) та за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 173 млн грн капітальних інвестицій (45% обсягу капітальних інвестицій промисловості області).

У січні–серпні 2020р. на цих підприємствах працювало понад 7 тис. осіб штатних працівників (22% працюючих у промисловості), середньомісячна заробітна плата яких становила 9295 грн.

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Чернігівській області, продукція українських виробників продовольчих товарів на 83% заповнює споживчий ринок області, зокрема понад 95% м’яса та м’ясопродуктів, молока, масла вершкового, цукру, солі, хлібобулочних та борошняних виробів – вітчизняного виробництва.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?