Перша вимога штабів по спільних діях до влади

Позбавили громадянства та не пускають до України відомого політика Міхеїла Саакашвілі ті, кому вигідно, аби щупальця корупції в державі розповзалися ще більше. Саме такої думки дотримуються українські громадяни. 

«В Україні продовжує існувати корумпована диктатура», заявила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, перебуваючи разом з Міхеїлом Саакашвілі у польському місті Перемишль напередодні приїзду в Україну екс-Президента Грузії.

«Закликаю правоохоронців вилучити у «тітушок» зброю і муляжі, а прикордонників дотримуватися законності. Безпека людей — це відповідальність влади!» — наголосив лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко під час акції на польсько-українському кордоні щодо підтримки позбавленого громадянства України Міхеїла Саакашвілі.

Це перша вимога штабів по спільних діях до влади і до Президента Петра Порошенка, зазначив політик.

«Ми не відступаємо від принципів справедливості та принципів демократії. Всі спроби влади нам перешкодити зазнали і зазнаватимуть фіаско. А ні «тітушки», а ні залякування і часті перевірки наших активістів у дорозі, нас не зупинять. Боремося за права громадянина Саакашвілі і всіх громадян!» — написав Наливайченко на своїй сторінці у фейсбуці.​

На першому фото: КПП Краківець, Західна Україна — 10 вересня 2017 р.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

One thought on “Перша вимога штабів по спільних діях до влади

  1. Валерий

    Увага! Фокус розпочався… Тепер всі дуже пильно стежте за руками… – такі речі просто так не робляться…Автори фокусу – інтернаціональні… Сенс фокусу – запустити зливний бачок – дуже багато гівна накопичилось…

Не бажаєте прокоментувати?