Патріотичне свято відбулося у мальовничій Качанівці

Другий рік поспіль у мальовничо-чарівній Качанівці, що на Ічнянщині Чернігівської області, вшановували героїчні звитяги нашого народу, відзначали епохальні віхи української ідентичності.

Через виявлення обдарованої учнівської молоді, розвиток її творчого потенціалу, якраз виховується повага до державної мови, традицій свого народу та національних героїв. Саме така мета фестивалю «Чернігівська Січ», що відбувся на початку червня, завдяки меценатам Віктору Кияновському та Юрію Болоховцю.

ІІ фестиваль об’єднав навколо себе людей, які не байдужі до рідної землі, до рідної мови, до долі України, які щиро люблять свою Батьківщину. І недаремно десятки учасників фестивалю завітали на свято у прекрасних вишиванках.

У конкурсі «Патріотична пісня» перемогли дійсно талановиті Владислава Швець із Ніжина та Ольга Сидорчук з Ічнянщини.

У номінації «Патріотична поезія» за перше місце нагороджено киянку Марину Дмитренко, а також – Дмитра Дудку, Вікторію Васильєву, Дарину Замурейко, Олександра Щербаня та Олександра Кислих – вихованців Ніжинського коледжу культури і мистецтв імені М. Заньковецької.

Переможці конкурсу «Парад вишиванок» – Ігор Литвин, Христина Гнатюк і Володимир Палій (м. Галич Івано-Франківської обл.) та Олена Веремієнко з Чернігова. Наймолодший учасник – Максим Куник з Ічні, якому виповнилося одинадцять місяців.

А найстаршій учасниці – ічнянці Діні Олексіївні Самойленко – 79 років. У конкурсі «Вишита родина» перемогу святкувала сім’я Франковських-Черненко з Ічні.

А перше місце в творчому конкурсі шкільної молоді «Малюнок та виріб» здобули Вікторія і Антоніна Куліченки з Ічнянської гімназії імені С. Васильченка.

Наш яскравий фестиваль «Чернігівська Січ» продемонстрував високий патріотизм української молоді. Тому, безперечно, таке гарне свято дуже потрібно проводити й надалі. Отож щиро дякуємо Національному історико-культурному заповіднику «Качанівка» та всім, хто долучається до проведення фестивалю патріотичної пісні та поезії!

Надія Прочай

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?