Патріоти підняли найбільший Прапор України

В небо над Авдіївкою на Донбасі, в районі  дислокації Об’єднаних Сил, патріоти підняли найбільший Прапор України, площа якого становить 120 квадратних метрів.

23 серпня, в День Державного Прапора України, в районі проведення ООС, у небо над Авдіївкою піднявся найбільший в Україні державний прапор. Його площа складає 120 метрів квадратних.

Ініціаторами акції виступили патріоти з тимчасового окупованих територій Донецької області. Вони зібрали частину коштів на виготовлення прапора, для купівлі кульок і гелію. Акцію підтримали багато людей в Україні, в першу чергу в Донецькій області, також і військовослужбовці, які як фінансово так і безпосередньо взяли участь в проведенні заходу.

Прапор пошила Ангеліна Шостак з Бахмута, яка вже три роки поспіль шиє прапори і дарує їх справжнім патріотам України. Багато саме її прапорів майорять на передових позиціях та блокпостах ООС.

Святкового настрою усім учасникам акції: пересічним громадянам, ветеранам бойових дій в ООС, молоді тощо чудові вокальні номери Олени Білокінь та Андрія Кабанця, у виконанні яких прозвучали як українські народні так і сучасні патріотичні пісні.

І ось, коли всі учасники акції одночасно відпустили прапор і заспівали Гімн України, величезний державний символ нашої Батьківщини стрімко піднявся у небо і впевнено поплив у бік Донецького аеропорту, з метою нагадати усім жителям окупованих територій – Україна пам’ятає про вас!

На завершення акції генерал-майор Олександр Голоднюк вручив дипломи від наглядової ради «Книги рекордів України» за встановлення рекорду з виготовлення найбільшого прапора в Україні Ангеліні Шостак, Владу Бороді та іншим учасникам акції.

Олександр Парій, підполковник

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?