Озвучена стратегія національної безпеки України

Стратегія національної безпеки України, яку в п’ятницю представили на засіданні Ради національної безпеки і оборони (РНБО), передбачає заходи щодо зниження напруженості у відносинах з Росією. Про це повідомила прес-служба глави української держави.

— Пропонується вжити заходів для зменшення ймовірності ескалації конфлікту з РФ і напруженості в двосторонніх відносинах, — йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби, документ передбачає розвиток стратегічних відносин з ЄС, США і державами блоку НАТО, які визначені як «ключові іноземні партнери».

— Проект стратегії був розроблений відповідною робочою групою та представлений, зокрема, в штаб-квартирі НАТО в Брюсселі в грудні минулого року, де отримав позитивну оцінку, — сказано в повідомленні.

Крім того, проект передбачає «відновлення миру і державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, здійснення комплексу міжнародно-правових, політико-дипломатичних, гуманітарних та економічних заходів «Крим — це Україна».

За словами секретаря РНБО Олексія Данилова, в основу документа була покладена виборча програма Президента України Володимира Зеленського, яку «підтримала переважна більшість населення країни».

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?