Ось що хочуть сказати Президенту України чернігівці

Як вже повідомлялося, сьогодні до Чернігова завітає глава нашої держави. Очікується, що Президент країни зустрінеться з працівниками деяких підприємств, аграріями, освітянами, представниками мас-меда. 

У деяких соцмережах активісти громадських організацій заявили про своє бажання зустрітися з Володимиром Зеленським. Зокрема, на зустріч у парк-готель «Шишкін» мають бажання завітати й ті аграрії, котрі не згодні з ринком землі.

На зустріч до Зеленського хочуть потрапити з Прилук батьки Чаленки, син яких загинув при невідомих обставинах. Вони вважають, що їхній син не потрапив під поїзд, як це намагається представити офіційне слідство. Адже дещо пізніше під нігтями загиблого Дениса Чаленка знайшли чужу ДНК. Тож батьки загиблого, зважаючи й на деякі інші обставини, впевнені, що насправді їх сина могли застрелити, а потім ініціювати як смерть під потягом.

Зустрітися з главою держави мають намір і представники Всеукраїнського Об’єднання Добровольців, які вимагають «посадити» народного депутата Бориса Приходька.

«Володимир Зеленський ще рік тому обіцяв всій країні садити злодіїв. Натомість, злодії сидять не в тюрьмах, а у Верховній Раді, — зазначили на своїй сторінці у Фейсбук Всеукраїнське Об’єднання Добровольців. — Яскравий тому приклад депутат Борис Приходько, який вкрав 2 мільярди гривень з Аграрного фонду і по якому йде суд. За нашою інформацією Бориса Приходька, як мажоритарщика від Чернігівщини, було запрошено на зустріч з Президентом в Чернігівську ОДА. Буде цікаво подивитися, чи скаже Зеленський Приходьку: «Розбійник вийди геть!» Якщо цього не станеться, то представники Всеукраїнського Об’єднання Добровольців нагадають президенту про це і поставлять не зручні запитання, які стосуються не тільки Приходька, а й представників місцевої «еліти», яких Прокопенко пригрів біля себе!»

На фото: Добровольці вимагають посадити Бориса Приходька. 2020 рік. Фото з архіву.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?