Охоронці обласної Феміди відзначили річницю створення служби

4 квітня 2019 року Вища рада правосуддя своїм Рішенням затвердила Положення про Службу судової охорони, чим розпочала створення цього державного органу з правоохоронними функціями.

Напередодні другої річниці в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели урочисті збори. З огляду на складну епідемічну ситуацію – з обмеженою кількістю особового складу та з дотриманням усіх карантинних заходів.

— Сьогодні ми нагороджуємо кращих і кажемо теплі слова усім співробітникам, які саме в цю хвилину несуть службу, безпосередньо виконуючи завдання із забезпечення громадського порядку у судах, — зазначив начальник ТУ ССО у Чернігівській області полковник Олександр Рибак у вітальному слові. – Зичу вам і вашим сім’ям міцного здоров'я, наснаги та добробуту. Як то кажуть: міцна родина – міцний колектив. Бажаю нашій Службі розвитку, впевненості в майбутньому і головне — професіоналізму. Тільки так ми зможемо отримати високу оцінку нашої діяльності.

Керівник виконав приємну місію, нагородивши за зразкове виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди ІІ річниці створення Служби чотирьох співробітників теруправління подяками і грамотами Служби судової охорони.

Співробітникам також присвоїли чергові спеціальні звання. Звання старшого сержанта Служби судової охорони присвоєно Обозному Максиму, контролеру І категорії другого взводу охорони. Звання капрал Служби судової охорони — трьом контролерам ІІ категорії : Диннику Вадиму, Халимону Євгену, Левченку В’ячеславу.

Новостворене охоронне відомство є наймолодшим державним органом в Україні. На відміну від тих, які утворювались на базі вже чинних, Служба судової охорони розпочала формуватись з нуля. Поступово її діяльністю було охоплено всі 24 області.

Всього за два роки Служба стала тією безпековою стіною української Феміди, яка здатна не допустити в органах та установах правосуддя жодного порушення громадського порядку.

В масштабах України за цей час співробітниками Служби забезпечено громадський порядок майже 3 мільйонів судових засідань, припинено понад 100 порушень громадського порядку і проявів неповаги до суду.

Кількість виявлених і недопущених до пронесення заборонених предметів сягнула майже 82 тисяч. Це, зокрема, вогнепальна та травматична зброя, гранати й набої, ножі, електрошокери, кастети та інші види холодної зброї, піротехнічні засоби, балончики, споряджені речовиною сльозогінної та дратівної дії, тощо.

Наталія Свириденко

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?