Новий шедевр – українська пісня «Сніги»!

Дуже зворушливу, проникливу та чарівну пісню про кохання створили видатний поет, народний артист України Андрій Демиденко, відомий композитор Борис Раденко та прекрасний співак, народний артист України Леонід Сандуленко.

Це – пісня, глибока, мов справжній, чистий, незайманий сніг, напрочуд романтична, лірична, з великими, щирими почуттями та дуже оригінальними, несподіваними епітетами, метафорами й порівняннями. Як на мене – це дійсно шедевр, який варто активно популяризувати в Україні та за кордоном. Це – справжня, високодуховна і душевна, ніжна українська пісня, котра звучить, як народна!

Звісно, автори – відомі широкому загалу. Андрій Демиденко, який нещодавно став і народним поетом України, прославився своїми чудовими піснями, які стали всенародними хітами, справедливо вважаються класикою сучасної пісні. Наразі він – автор понад 750 українських пісень, серед яких – особливо улюблені людьми «Вічний Київ», «Батьківський поріг», «Гуцулка-гуцулянка», «Україночка», «Не мовчи», «Васильки», «Хрустальные цепи»… А його прекрасні книжки віршів надруковані великими накладами й стали гордістю української літератури.

Також Андрій Петрович Демиденко – автор більше 180-ти наукових праць, присвячених національному фольклору та проблемам українознавства. Автор численних науково-популярних статей, історичних розвідок, радіо- і телепередач-досліджень. Він – творець фундаментальної книги про Михайла Грушевського «Великий українець». Він підготував та видав усю спадщину Михайла Грушевського! А ще Андрій Демиденко – редактор і упорядник «Історії України в народних думах і піснях». Про його видатну творчість знято документальні фільми в Україні та за кордоном (у США, Австралії, Росії, Канаді…), а вірші Демиденка перекладені 18-ма мовами світу.

Талановитий композитор Борис Раденко створює популярні шлягери для зірок української естради, а також кіно і театру. Серед його нових творів, які викликали значний резонанс, – музика на вірші народного поета України Сергія Дзюби – «Батьку мій» (у блискучому виконанні Павла Мрежука), «Порадниця свята» та «Здрастуйте, рідні!», котрі співає знаменитий Леонід Сандуленко (всі три пісні нещодавно стали «Піснями року»). Лауреат премій імені Григорія Сковороди та Василя Симоненка.

Леонід Сандуленко – Народний артист України, соліст ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України. Виріс у багатодітній ромській родині. Він успішно виступає в багатьох державах світу. Виконує пісні українською, ромською (циганською), російською, англійською, італійською, іспанською мовами, а також – на івриті. Своїм хрещеним батьком у мистецтві Леонід Леонідович вважає легендарного співака та кіноактора Миколу Сліченка, а янголом-хранителем – свого творчого директора і кохану дружину Тамару. Лауреат міжнародних премій імені Миколи Лисенка та Василя Симоненка.

Сергій Квітницький

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?