Нова прониклива і зворушлива пісня про матір

«Порадниця свята». Так називається нова прекрасна українська пісня про матір, присвячена Дзюбі Серафимі Захарівні, мамі відомого письменника, автора популярних пісень Сергія Дзюби.

Слова пісні створили чернігівець Сергій Дзюба та поет із Кіровоградщини Григорій Ліщенюк, а музику написав знаний композитор, киянин Борис Раденко, який вдало співробітничає з кіностудіями, театрами, зірками естради та народними ансамблями.

Пісня – така глибока, прониклива та зворушлива, ніжна, лагідна і душевна – до сліз. Адже мама – святе слово!

Пісню в своєму виконанні записав у студії композитор Борис Раденко. А в перспективі співавтори визначаться зі співаком, який візьме нову пісню про маму до власного репертуару і постійно співатиме її на концертах.

Це – вже друга пісня, котра з’явилася на світ завдяки співдружності Сергія Дзюби і народного артиста України, видатного поета, автора багатьох популярних українських пісень Андрія Демиденка. Саме Андрій Петрович, зацікавившись творчістю свого колеги, познайомив Сергія Дзюбу з Борисом Раденком і чудовим співаком із Києва, заслуженим артистом України Павлом Мрежуком.

Так народилася пісня «Батьку мій», присвячена татові Сергія Дзюби – Вікторові Гавриловичу. І за короткий час ця нова душевна пісня про батька стала популярною в народі, тепер вона постійно звучить у теле- та радіоефірі, в концертних залах по всій Україні і за кордоном – її вже переклали кількома мовами, зокрема білоруською – завдяки видатному поету з Мінська Михасю Пазнякову.

Тож Андрій Демиденко став «хрещеним татом» пісень «Батьку мій» та «Порадниця свята». 

«Створюючи пісню про маму, ми постійно радилися з Андрієм Петровичем, – розповідає Сергій Дзюба. – Бо його досвід – просто безцінний! Саме Андрій Демиденко, прослухавши створені текст та музику, запропонував нам написати новий оригінальний приспів, який би органічно увійшов до пісні та суттєво посилив її. Отож ми з Борисом Миколайовичем знову взялися до роботи й були по-справжньому щасливі, коли все вдалося! Відтак пісню високо оцінили і Андрій Петрович, і всі наші близькі та друзі».

Ярослав Савчин,

Порадниця свята

Пісня присвячена мамі – Дзюбі Серафимі Захарівні

Слова Сергія Дзюби та Григорія Ліщенюка. Музика Бориса Раденка

Запахло літо м’ятою і квітами,

Запахли зорі у вечірній млі.

І матінка всміхається привітно так,

І з нею легше жити на землі.

Вона душі моїй – порадниця свята,

А доброта її не знає меж.

Матуся жде. Матуся не забариться.

Все обійди – такої не знайдеш.

Приспів:

Мамо,

мудрість твоя – всесвітня.

Важко

ростила ти нас.

Мамо,

себе віддала ти дітям.

Вічним

хай буде твій час!

Згадалося, як з вишнею балакала;

Не заздрила, любила цілий світ!

Хоча й не раз на самоті ти плакала:

Всього зазнала за багато літ.

Всміхнеться сонце у вікно ранесенько,

Торкнусь вустами рук твоїх і щік.

Моя матусю, матінко ріднесенька, –

Моя свята порадниця навік!

Приспів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?