Нова казка “Про Червону Шапочку та музичного Вовка” відбулася у Чернігові

У Чернігові до Дня захисту дітей студентський соціальний театр «EX LIBRIS» презентував сучасну інтерпретацію традиційної казки Шарля Пьєро «Червона Шапочка».

Це вже друга вистава театру в рамках культурного проекту «Мода на добре мистецтво», який реалізовує ЧММГО «Міський молодіжний центр «Жменя» за фінансової підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. На відміну від першого твору більш серйозного за змістом, ця вистава вийшла дуже веселою, динамічною, захоплюючою.

Художній керівник театру Марина Каранда запропонувала версію оздоблену ігротекою для дітей з особливими потребами ГО «Голос батьків» та ГО «Шанс», дітей з усієї області, позбавлених батьківської опіки і запрошених Обласним відділом служби сім’ї та молоді на святковий захід до Обласного палацу творчості дітей та юнацтва.

«Драматична основа казки вже була багатообіцяючою – бабуся Червоної Шапочки має великий досвід викладання музики, тому Вовчисько обирає уроки музики замість того, щоб поласувати такою вчителькою. Режисерським задумом всі герої були жанрово об’єднані у 40 хвилинний мюзикл», – розповіла про ідею вистави її художній керівник.

Багато пригод чекало і на глядачів, адже вони допомагали Червоній Шапочці перетнути долину Маків, розгадати інтриги Терену і Глоду, захистити Бабусю від непорозуміння з Мисливцями і їх вірним Собакою, навчити Вовка розрізнювати музичні інструменти.

Музичний супровід вистави від звукорежисера Анатолія Новака та танцювальні хвилинки не давали сумувати глядачам. А разом із тренеркою з анімації Софією Аксютою глядачі та герої опинилися у справжнісінькому казковому світі.

Для акторів студентського соціального театру «EX LIBRIS» участь у такій виставі – це неоціненний досвід роботи з дитячою різновіковою аудиторією. А також можливість творчо реалізувати головну місію театру – нести добрі ідеї та емоції у суспільство.

Оксана СТЕЛЬМАХ

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?