Нобелівська премія для вчителів повертається!

Єдиний представник сільської школи, вчитель хімії Олександр Лисич із Чорнотицької ЗОШ Чернігівської області увійшов у десятку лідерів з 2-х тисяч конкурсантів.

Цього разу на Global Teacher Prize Ukraine* подалися майже 2 000 надзвичайних вчителів з усієї України, але тільки 10 із них пройшли до фіналу і претендують на головний приз — 250 000 грн, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2019 та 1 рік безкоштовного навчання від організатора премії ГС “Освіторія”.

Ім’я переможця назвуть вже 7 жовтня. Обирає його експертне журі премії: голова “Освіторії” Зоя Литвин, телеведуча “1+1” і куратор премії Наталія Мосейчук, фіналістка Всесвітнього конкурсу для вчителів Global Teacher Prize 2018 Марджорі Браун, ініціатор і натхненник освітнього руху EdCamp в Україні Олександр Елькін, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, переможець Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паул Пшенічка, дитячий сімейний психолог Світлана Ройз, учасниця популярного тін-гурту Open Kids Аня Бобровська та автор проекту ROLF’S Валентин Фречка.

А от переможця глядацьких симпатій обираєте саме ви! Він отримає поїздку “Освітній десант”.

Тож знайомтеся з топ-10 кращих педагогів-новаторів України та голосуйте за свого фаворита!

Голосування триває до 6 жовтня 2018 року за цим посиланням:

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ОЛЕКСАНДРА ЛИСИЧА

ГОЛОСУВАННЯ ЗАГАЛЬНЕ

Global Teacher Prize Ukraine щорічна національна премія для учителів, яку засновано в 2017 році ГС “Освіторія” після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation — засновником світової щорічної премії Global Teacher Prize. 

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?