Непідкупні поліцейські виявилися на Чернігівщині

У Ніжині 43-річний водій автомобіля «ВАЗ-2106» намагався грошима відкупитися від працівників поліції.

Про це повідомляє Суспільний кореспондент з посиланням на інформацію прокуратури Чернігівської області.

Чоловік порушив вимогу дорожнього знаку «проїзд без зупинки заборонено» та не мав при собі посвідчення водія, а також реєстраційних документів на транспортний засіб.

Правопорушення зафіксували працівники групи реагування патрульної поліції та склали два адмінпротоколи про вчинення водієм правопорушень, передбачених статями 122, 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За не притягнення порушника до адміністративної відповідальності він спробував відкупитися від правоохоронців, запропонувавши їм неправомірну вигоду у розмірі 3000 гривень.

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування, у ході якого завдяки принциповості прокурорів встановлено достатність підстав для обвинувачення чоловіка у пропозиції надання неправомірної вигоди службовій особі за невчинення нею в інтересах того, хто пропонує таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища (ч. 1 ст. 369
КК України).

Як результат, Ніжинським міськрайонним судом затверджено укладену між прокурором та особою угоду про визнання винуватості та призначено визначене угодою покарання у виді 8500 грн штрафу.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?