«Неангелам» та «ТІКу» підспівували близько десяти тисяч глядачів 

Близько десяти тисяч чернігівців та гостей міста переглянули святковий концерт до Дня Конституції у Містечку майбутнього біля Стрижня. Дівчата підспівували романтичним «Неангелам», а хлопці – патріотичному «ТІКу». Родзинка заходу – тільки живий звук, тільки справжні емоції – і все це від благодійного об‘єднання «Укроп».

Сам Геннадій Корбан теж вирішив зробити городянам подарунок – презентувавши промо-ролик про туристичну привабливість стародавнього міста легенд. Одна з кращих продакшн-студій України кілька днів знімала найкрасивіші та історичні види Чернігова – храми, Красну площу, мости, Єлецький монастир, Вал, залізничний вокзал, пам’ятники, паркові скульптури та багато іншого. Півторихвилинний ролик сказав городянам про ставлення Геннадія Корбана та авторів відео набагато більше, ніж слова. Чернігову вдалося зайняти особливе місце в душі ініціаторів проекту – це видно і по тому, як ретельно вибудовані плани, і навіть передана неповторна легендарна атмосфера міста. Не дарма ж слоган Чернігова звучить як «Місто легенд». Геннадій Корбан ще на сцені бачив, який відгук викликав ролик у городян: оплески лунали голосно, щиро. А в натовпі люди перешіптувалися:

– Класне відео, треба буде пошукати в мережі!

– Ух ти, аж мороз по шкірі!

– Мамо, а он наш будинок показали!

Геннадій Корбан:

– Шановні чернігівці, ви живете воістину в дивовижному місті, де тісно переплелися вікові легенди, неймовірної краси архітектура і сучасна енергетика молодої країни. Ваші храми, парки, вулиці і атмосферу дійсно можна і потрібно показувати всім! Чернігів обов’язково стане однією з туристичних перлин України. І ми хочемо допомогти йому в цьому. Дане відео ми не тільки викладемо у вільному доступі, щоб його могли поширювати всі городяни, а й ще розішлемо по всіх українських каналах – щоб усі в Україні знали – чому в Чернігів однозначно варто приїхати!

Окрім того, зі сцени лунала не лише музика, а й слова привітання. Один з найвідоміших волонтерів України і учасник АТО Євген Тєрєхов, якого прозвали Титановим Джексоном, 28 червня святкував свій день народження. Тільки уявіть: людині, яка дивом лишилася жива, «Happy Birthday» співає майже десять тисяч чоловік! Євген був зворушений:

  • Я вам бажаю миру і злагоди і щоб ваші діти ніколи не знали жахіть війни! От за це ми на сході і стоїмо!

Тим часом у натовпі на руках у однієї мами крутнувся п’ятирічний хлопчик:

  • Мамо, а що таке «війна»?
  • Синку, не питай…

Що дивовижно: після привітань друга Геннадій Корбан спустився зі сцени – а назустріч йому вибігли хлопчаки – років десяти-дванадцяти. Вони протягували блокнотики і просили про автограф, меценат спочатку зніяковів від несподіванки, але хлопці так просили, тому врешті-решт – кілька розчерків на папері і спільне фото разом – на згадку.

Біля прозорого Штабу встановили великі білі букви – «Надійна сила». Чернігівці облюбували це місце – як локацію для фотосесій. Навіть професійні фотографи із задоволенням згодом ділилися світлинами, зробленими тут.

Понад дві години музики і танців, діджейські сети, а також безкоштовний вай-фай, біотуалети – святкування Дня Конституції було продумане до дрібниць. І судячи з відгуків у соцмережах – чернігівцям розмах свята припав до душі. Завершальний акорд – наприкінці концерту організатори подбали про прибирання сміття. За лічені хвилини на галявині вже нічого не нагадувало про масштабний фест.

DSC_0173

DSC_0162

_C7K5834_----- ------

_C7K5690_----- ------

_C7K5683_----- ------

_C7K5675_----- ------

_C7K5666_----- ------

_C7K5656_----- ------

DSC_0180

_C7K5648_----- ------

_C7K5645

_C7K5395

панорама2

панорама

 

 

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?