Не зміг віддати борг — скоїв самогубство

По п’ять років ув’язнення отримали негідники за доведення до самогубства людини.

Про це повідомили в Менській місцевій прокуратурі Чернігівської області.

13 лютого 2018 року Новгород – Сіверським районним судом визнано винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 126 та ч. 3 ст. 353 КК України мешканців Семенівського району Б. та К. та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі кожному.

Зокрема, громадянин Б. спільно з громадянином К., шляхом жорстокого поводження та неоднократного застосування фізичного та психологічного насильства примушували громадянина С. до виконання цивільно – правового зобов`язання, а саме виконання договору позики, чим спричинили інші тяжкі наслідки, а саме до скоєння самогубства громадянина С.

Так, в кінці травня 2016 року, точної дати слідством не встановлено? громадянин Б., перебуваючи в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області, дав громадянину С. в борг гроші в сумі 500 грн з домовленістю про повернення ним тієї ж суми при можливості в найближчий час.

Також на початку липня 2016 року, точної дати слідством не встановлено, громадянин К., перебуваючи у м. Києві, дав громадянину С. в борг гроші в сумі 500 грн та мобільний телефон марки «Nokia Е51», з домовленістю про повернення ним тієї ж суми грошей та телефону при можливості в найближчий час.

Однак, громадянин С. через скрутне матеріальне становище в подальшому не зміг повернути громадянам Б. та К. позичені ним грошові кошти та мобільний телефон.

Починаючи з кінця липня 2016 року, як по телефону, так і особисто, громадяни К. та Б. стали вимагати погашення боргу громадянином С.

Вказані дії громадян Б. та К. супроводжувалися вимаганням від громадянина С. взяти гроші в кредит, систематичними образами його особи, нецензурною лайкою, нанесенням тілесних ушкоджень, а також погрозою їх застосування.

Не витримавши жорстокого поводження, шантажу, систематичного приниження людської гідності, а також будучи неспроможним знайти гроші громадянин С. 03 вересня 2016 року у вечірній час, перебуваючи у сараї господарства за місцем проживання, маючи намір покінчити з життям, що виник в результаті протиправних дій вказаних громадян, вчинив самогубство через повішення в петлі, залишивши передсмертну записку.

Згідно ухвали апеляційного суду Чернігівської області вирок районного суду залишено без змін.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?