Найгарячіша пора для лісівників Борзнянщини

У передсвяткові і святкові дні для усіх структурних підрозділів ДП «Борзнянське лісове господарство», що на Чернігівщині, — найгарячіша пора. Адже треба подбати, щоб лісові красуні своєчасно завітали до кожної домівки, шкільних і дошкільних закладів, в установи й організації району.

Усім цим клопітним комплексом підготовки і святкування Нового року і Різдва Христового сумлінно опікується головний лісничий лісгоспу Юрій Головченко.

Докласти професійного вміння й організаторського хисту йому є куди! Ось уже на повну силу запрацював ялинковий базар в центрі Борзни. Тут можна придбати голубі ялинки в контейнерах з декоративного розсадника Берестовецького лісництва, а також ялини і сосни звичайні з розсадників Батуринського лісництва.

До речі, їх тут виростили майже три тисячі штук – вистачить на всіх і на будь-який найвимогливіший смак! А головна ялинка міста височіє в центрі Борзни. Вона являє собою не просто новорічне дерево, а ялинкову композицію, вивершену завдяки творчому хисту працівників Борзнянського лісництва.

І все ж святковою родзинкою всі лісівники і мешканці Борзнянщини визнають новорічну красуню оновленого рекреаційного пункту обіч міжнародної автотраси Київ – Глухів.

— Тут, біля цієї ялинки, зможуть відзначити Новий рік або Різдво Христове всі, кого ці свята застануть у дорозі, хто не встигає дістатися до родинного святкового застілля, – ділиться своїми міркування директор Борзнянського держлісгоспу Андрій Лашко. – На оновленому рекреаційному пункті є не лише гарна ялинка, а й усе інше для приготування святкового столу: мангал, шашличниця, й доволі місця для хороводів довкола ялинки.

Отож тут, хто забажає, можна і по-сімейному відзначити рік новий навіть у родинному колі разом із дітьми. Така зустріч Новоріччя і Різдва, на переконання директора держлісгоспу, запам’ятається надовго. Серед природи, в зимовому лісі.
Хто захоче – хай переконається. Ласкаво просимо!

Микола Тищенко

Схожі публікації:

Як у Борзні встановлювали новорічну ялинку

Рекреаційний пункт для тих, хто втомився в дорозі

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?