Навіщо Менському зоопарку ще один заступник?

20 грудня 2018 р. депутати Чернігівської облради докинули 5 мільйонів на утримання Менського зоопарку.

До речі, якщо не помиляюсь, єдиного в Україні, котрий знаходиться в невеликому містечку. Зоопарк — діло хороше, хоч і не зовсім прибуткове: дітям подобається, туристи пруть, тварини більше не голодують, хоча ще кілька років тому вмирали з голоду.

Тепер у кожної тварини є впливові і небідні опікуни. Загалом, все наче б то почало налагоджуватись, фінансування поперло і, як завжди буває в подібних історіях, там, де з’являються гроші — з’являються присоски. Одну з таких присосок нав’язують зоопарку, схиляючи діючого директора відкрити ще одну ставку ще одного заступника. Воно й зрозуміло, що нав’язувати з області можуть, бо власних коштів зоопарку не вистачає, а утримання зоопарку здійснюється переважно за кошти обласного бюджету.

Проте й цього не достатньо, оскільки утримання зоопарку потребує значних коштів, а саме: витрати на корм тваринам, енергоносії, оплату праці вищу мінімальної, оплату ремонтів. Тому звістка про введення посади другого зама просто ошелешує. Бо це — мінімум мінус 10 тисяч гривень щомісяця з бюджету установи.

Ці немалі кошти можна було б направити на покращення корму тваринам, благоустрою зоопарку, оплати праці працівників ну і так далі. Вражає навіть не абсурдність і нелогічність введення нової штатної одиниці, вражає кандидатура заступника.

Такий собі Кравцов Валерій Михайлович, голова фракції “Наш Край” в Менській міськраді, пенсіонер, колишній військовий.

Певний час Кравцов обіймав посаду Макошинського селищного голови, проте на минулих виборах програв конкуренту, оскільки банально не проголосували. Виникає питання до тих, хто схиляє зоопарк до кадрових перетрубацій: як можна людину, яка не показала себе як достойний керівник селища, призначати на посаду заступника директора? Як керуватиме зоопарком (тваринами і колективом в понад 60 працівників) людина, яка не має ні економічної, ні біологічної, ні зоотехнічної освіти?!!! Без досвіду роботи з тваринами!!!

І наостанок. У часи, коли молодь в безнадії покидає нашу країну і їде батрачити на польських панів, бо свої ще гірші, чи не краще дати роботу молодим? З таким самим успіхом і досвідом на посаду зама може прийти не пенсіонер, а молода людина після студентської лави. Різниця тільки в тому, що за спиною молодої людини не виглядатиме лопата.

Віталій Назаренко

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?