Навчання почалися з дій груп снайперів

4 лютого на півночі України пройшла завершальна фаза батальйонних тактичних навчань з бойовою стрільбою.

За основу їх легенди військові взяли реальні ситуації, що постійно трапляються в зоні бойових дій: піхотний підрозділ веде оборону ввіреної ділянки, противник намагається її прорвати, та, отримавши відкоша, відкочується на попередні позиції. Але нинішні навчання відрізнялися іншим, ніж завжди, фіналом. Після відбиття атаки, наші підрозділи переходять в рішучий контрнаступ та відкидають ворога з його попередніх позицій.

— Ми робимо висновки. Відпрацьовуємо актуальні на лінії зіткнення теми. Також. Ви це бачили. Навчання почалися з дій груп снайперів, які достатньо ефективно уразили цілі противника і забезпечили початок ведення бойових дій самою бригадою, — зазначив командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Потім працювала артилерія, танки та піхота…

— Чи готові ви до активних бойових дій? – запитали журналісти командира 30-ї окремої механізованої бригади.

— Звичайно. Ви самі це щойно бачили, — відповів полковник Іван Гараз, — Навіть у Москві добре знають про нашу бригаду. Частина є однією з найбоєздатніших в ЗСУ саме тому, що ми ретельно підходимо до відбору особового складу і надзвичайно відповідально ставимося до власного фахового і морального рівня.

Олександр Штупун, Інформагентство МО України «АрміяInform» (м.Чернігів)

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?