Націоналісти з Чернігівщини передали допомогу на фронт

Напередодні Великодня активісти Талалаївської районної організації ВО «Свобода» здійснили волонтерський візит до бійців 4-ї роти «Січ» полку «Київ». Свободівці також провідали бійця роти «Січ», депутата Бахмацької районної ради від ВО «Свобода» Володимира Брюховецького. Націоналісти передали продукти харчування та предмети гігієни бійцям полку «Київ».

«Ми продовжуємо допомагати захисникам України – учасникам російсько-української війни. Зараз вже важко точно порахувати скільки волонтерських поїздок здійснили активісти Чернігівської обласної «Свободи». Адже ми намагаємося робити це регулярно. Хочу подякувати всім, хто робить свій внесок у перемогу над Московією. Закликаю кожного не залишатися осторонь, і допомагати нашим захисникам, бо саме вони ризикують власним життям, задля нашого спокою», – наголосив голова Талалаївської районної організації Олександр Смалько.

Також напередодні Великодня зібрали і відправили автомобіль із продуктами харчування й засобами гігієни активісти Чернігівської міської організації ВО «Свобода» та Громадського формування «Самооборона Чернігівщини».

«Ми разом із волонтерами вирішили таким чином привітати учасників московсько-української війни із прийдешнім Великоднем. Переконаний, що як Воскрес Ісус Христос, так відродиться і Україна. І ці хлопці, які взяли до рук зброю, аби захистити нашу рідну землю, є нашою надією у розбудові держави. Дякую всім, хто долучився до нашої акції. Ми і надалі будемо знаходити можливості, аби продовжувати допомагати бійцям», – наголосив депутат Новозаводської районної в м. Чернігові ради від ВО «Свобода» Володимир Федорок.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?