Наталія Тягнирядно – переможниця конкурсу «Золоте перо»

Такий престижний конкурс започатковано на Чернігівщині понад 20 років тому, і відтоді його традиційно, щороку проводять Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Міжнародна літературно-мистецька Академія України (яка наразі об’єднує відомих письменників, перекладачів, науковців, журналістів, державних і громадських діячів, меценатів із 60 країн світу) та громадська організація «Чернігівський інтелектуальний центр».

За цей час конкурс здобув визнання не лише на Придесенні, адже його переможці працюють у багатьох чернігівських, всеукраїнських і закордонних виданнях, а також – на телебаченні та радіо.

Переможцем цьогорічного конкурсу «Золоте перо» стала талановита журналістка Наталія Тягнирядно. Її відзначено за високий професіоналізм та значну творчу діяльність. У журналістиці пані Наталія – понад 16 років, і її матеріали завжди відзначаються об’єктивністю, небайдужістю та прагненням реально допомогти людям. А зараз вона працює заступником Седнівського селищного голови – робота дуже цікава та відповідальна.

Щиро вітаємо колегу з таким успіхом і зичимо нових творчих вершин!

Сергій Дзюба,

президент Міжнародної літературно-мистецької Академії України,

редактор обласної газети «Чернігівщина»,

голова журі та засновник конкурсу

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?