Нарешті Смолинський торфозавод буде з грошима!

Держава виділить Смолинському торфозаводу 15 мільйонів гривень в якості інвестицій. Ці гроші найближчим часом надійдуть заводчанам і будуть спрямовані на оновлення виробництва, погашення заборгованості та закупівлю техніки. Також брикетний цех підприємства отримає давно очікуваний прес.

Про це повідомила адміністрація Смолинського торфозаводу.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик підписав всі необхідні документи для виділення Смолинському торфозаводу 15 мільйонів гривень з вільних європейських коштів, які передбачені на розвиток НЕК «Укренерго». Відповідний пакет документів переданий профільним міністерством до парламентського бюджетного комітету для подальшого пере направлення за призначенням.

Минулого тижня шахтарі «Смолинського торфозаводу» філії ДП «Чернігівторф», заручившись підтримкою профспілок та політичних сил, прийшли під стіни міністерства з вимогами про виділення життєво необхідних державних інвестицій. У конференц-залі міністерства енергетики та вугільної промисловості України відбулась зустріч представницької делегації з очільником відомства Ігорем Насаликом. Заслухавши проблеми чернігівських торф’яників, Ігор Степанович знайшов можливість допомогти заводу. Профільний міністр викликав «на килим» директора державного концерну «Укрторф» Андрія Озерчука і дав доручення негайно підготувати пакет документів для передачі пресу з балансу одного із збанкрутілих заводів України на баланс Смолинського торфозаводу.

Найближчим часом, після рішення бюджетного комітету ВРУ, 15 мільйонів гривень мають надійти на рахунок «Смолинського торфозаводу» філії ДП «Чернігівторф».

Колектив підприємства та профспілкова організація ДП «Чернігівторф» висловлює щиру вдячність громадським активістам та ЗМІ, котрі виявили свою принципову позицію у відстоюванні інтересів колективу, а відтак за державницьку позицію і величезну допомогу в підтримці стратегічної галузі та смолинських шахтарів.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?