НАБУ здійснює обшуки в рейдерській компанії АРМА

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) здійснюють обшуки в приміщенні Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) у Києві.

Про це повідомляє видання Суспільний кореспондент з посиланням на інформацію НАБУ.

Слідча дія проводиться в межах розслідування у кримінальному провадженні за фактом можливого зловживання владою службовими особами низки державних органів влади, в тому числі правоохоронної та судової гілок, а також АРМА, в результаті чого юридичним особам завдано збитків на суму понад 9,5 млн грн.

В межах цього ж провадження досліджуються обставини вчинення незакінченого замаху на протиправне заволодіння майном на суму понад 3,6 млрд грн групи підприємств ТОВ «Росток-Холдинг». Попередня правова кваліфікація — ч.3 ст.15, ч.3 ст.206-2, ч.2 ст.364 КК України.

Під час досудового розслідування, розпочатого в січні 2019 року, детективи НАБУ, з-поміж іншого, вивчають обставини вчинення низки правочинів, які могли бути зроблені з використанням підроблених документів, печаток, штампів підприємств.

Обшуки санкціоновані ухвалою слідчого судді Солом’янського райсуду м.Києва та проводяться під процесуальним керівництвом прокурорів.

Публікації на тему: 

Рейдерські атаки компанії АРМА на аграріїв. Відео

Організоване злочинне угрупування захоплює чужий бізнес

Державна інституція як одна з ланок корупційної рейдерської схеми

Працівники агрохолдингу потрапили під обстріли, є постраждалі

Правоохоронці сприяють бандитам-рейдерам!

Триває битва сільгоспвиробників з рейдерами

На «Росток-холдинг» здійснюється рейдерська атака

Рейдери знову атакують «Росток Холдинг»: під прицілом підприємство в Ічні

 

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?