На президентських виборах переможе кандидат на прізвище «Інший»

На наступних президентських виборах в Україні має шанси перемогти «інший» кандидат, а не нинішні лідери рейтингів. Ця людина має стати носієм ідей іншої держави, іншої ідеології, інших механізмів в економіці, з іншим поглядом на війну.

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив український політик, екс-віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний.

«Якщо найвищі рейтинги лідерів перегонів не перевищують 10% – це відсутність політики та політиків в Україні. Для мене набагато цікавіші у цих опитуваннях не фізичні особи, а цінності українців. Люди хочуть, щоб Президент сьогодні вирішив три проблеми – війни, особистої безпеки та злиднів. Коли почнуться вибори, ці питання постануть до кандидатів, от тоді вони з гуркотом посиплються», – сказав він.

Водночас, Безсмертний зауважив, що у рейтингах є «цікавий кандидат, його прізвище «інший», який має 22%.

«Замовлення на «іншість», це не замовлення на новизну. Ця людина має стати носієм ідей іншої держави, іншої ідеології, інших механізмів в економіці, з іншим поглядом на війну», – вважає політик.

Крім того, Безсмертний переконаний, що серед виборців постане тема україноцентричності та патріотичності лідера, який живе заради служіння  нації.

«Раніше була держава понад усе, тепер ключова цінність – людина та свобода. Це зовсім інші вимоги. Я знаю, що із «нинішніх» в українській політиці більш нікого не буде. Наступає зовсім інша фаза, де цінності, які несуть Порошенко та Тимошенко, не будуть затребувані», – зауважив політик.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

One thought on “На президентських виборах переможе кандидат на прізвище «Інший»

  1. Одессит

    “Инший” – это ряд других кандидатов! Это может быть и Верка Сердючка! И все это говорит о том, что “противвсики” никуда не делись, просто перекрасились на “другой”, И Нечего Роман, вводить публику в заблуждения!

Не бажаєте прокоментувати?