На Гройсмана «наїхали» через Смолинський торфозавод

В Україні два мільйони тонн розвіданих запасів торфу, а Уряд фінансує Росію, американських, південноафриканських шахтарів і донецьких терористів, купуючи у них вугілля.

Сьогодні на засіданні Уряду нардеп Олег Ляшко звинуватив Кабмін у знищенні Смолинського торфозаводу, що розташований у Смолині, на Чернігівщині.

Цікаво, що з проблемами у вугільній галузі погодився і сам Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, назвавши їх системними і хронічними.

«Прийміть в Уряді рішення для того, щоб ми не купували імпортногоугілля, імпортної нафти, знизьте податки, створіть інвестиційні стимули для нас наших компаній, щоб вони видобували вуглеводні», — з такими словами виступив на засіданні Кабмін Олег Ляшко.

Політик заявив, що влада, закуповуючи імпортне вугілля, фінансує таким чином іноземців.

«Міністр енергетики підказує, що я кажу щось неправду, так 50 відсотків в балансі України – імпортне: газу – 90 відсотків і все інше. Платите мільярди! Ви мільярди платите російським шахтарям, американським шахтарям, юарським (Південна африканська республіка, – Авт.) шахтарям, а волинські шахтарі, червоноградські шахтарі сидять без зарплати і без роботи, не мають чим свої сім’ї годувати», — зазначив народний депутат Олег Ляшко.

Ляшко торкнувся і проблеми Смолинського торфозаводу ДП «Чернігівторф».

«Два мільярди тонн запасів торфу в Україні, а ви добиваєте останній на Чернігівщині Смолинський торфобрикетний завод, а торф міг би стати альтернативою імпортному газу», — зауважив політик Гройсману.

Разом із тим Володимир Гройсман погодився:

«У вугільній галузі, я згоден, – там є багато системних проблем. Знову ж таки – це хронічні проблеми!».

Нагадаємо, 21 березня 2019 року шахтарі Чернігівщини проведуть попереджувальну акцію під стінами Чернігівської ОДА.

На відео: стрім (виступ Ляшка) із 29-ї хвилини

В Кабміні командою Олег Ляшко вимагаємо відставки Коболєва

Опубликовано Андрій Лозовьим Среда, 20 марта 2019 г.

 

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?