На честь загиблих бійців відбувся спортивний турнір

Війна — це біль, це горе матерів, дружин, дітей. Важко все це якось сприймати, коли від нас йдуть у вічність хлопці, захисники нашої Батьківщини. Щоб жила пам’ять про них, ми увічнюємо її молитвою, добрим словом, добрими справами.

Віктор Кияновський ділиться враженнями

Саме така подія відбулася 12 травня в Ічні на Чернігівщині — тут пройшов турнір присвячений пам’яті загиблим захисникам нашої рідної України Володимиру Мойсеєнко, Станіславу Кривоносу та Юрію Сороці.

Багато хлопців з Ічні, Прилук, Чернігова, Новгорода-Сіверського і республіки Молдови змагалися в своїй майстерності, показуючи гарний бокс і волю до перемоги.

Спортивний клуб “Горислав” не залишився осторонь. На турнірі його представляла Варвара Подоляко. Варюша додала в свою колекцію срібло, отримала величезний досвід і об’єднала своє дитяче, палаюче серце з серцями учасників, які приїхали вшанувати пам’ять про загиблих Героїв, славних Ічнянців.

А всього під час турніру було проведено 18 боксерських поєдинків в різних вагових категоріях, в яких були зафіксовані як перемоги учасників, так і бойові нічиї. Дуже радує, що багато дітей були присутні на змаганнях, як учасники, так і глядачі, адже одним із головним завдань діяльності СК “Берег”, як зазначив Президент цього клубу Віктор Кияновський, є заохочення молодого покоління до занять спортом.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших героїв-земляків. На змаганнях були присутні вдова Володимира Моїсеєнка та племінник Юрія Сороки.

Хочу подякувати за свято спорту Президенту клубу «Берег» Віктору Павловичу Кияновському, заслуженому тренеру України, який виховав багато гідних призерів світу та Європи Олегу Кравцю. Окрема вдячність за допомогу в організації поїздки Олексію Васильовичу Калиті і нашому генеральному спонсору — агропромисловій групі Росток Холдинг.

Ігор Подоляко. Фото автора та Катерини Рохової

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?