На честь Дня народження Бандери запалять смолоскипи

На честь Дня народження Бандери українці запалять смолоскипи і пройдуть маршем по Києву.

У вівторок, 1 січня, в Києві відбудеться щорічна, традиційна смолоскипна хода, приурочена до Дня народження вождя і натхненника українських націоналістів — Степана Бандери. Про це повідомляється в фейсбуці ВО «Свобода».

«Вшанувати пам’ять Степана Бандери, його справу і ідею щорічно виходять десятки тисяч українців у багатьох містах. Його слова і дії стали дороговказом борцям-послідовникам за свободу української держави. Його ім’я вже чверть століття з острахом згадують наші вороги», – йдеться в анонсі заходу .

Також організатори акції зазначили, що сьогодні українці відновлюють історичну правду і справедливість про Степана Бандеру і Організації українських націоналістів.

«Іменем вождя названі проспекти і вулиці, його життя вивчають мільйони людей у ​​всьому світі», — підкреслили вони.

Захід розпочнеться о 18.00 в парку ім. Тараса Шевченка біля пам’ятника Кобзареві. Крім активістів ВО “Свобода” в факельному марші візьмуть участь представники організацій “Правий сектор”, “Національний корпус”, “Національні дружини”, “С14”, “Сокіл” та інші.

Раніше вже повідомлялося, що День народження лідера Організації українських націоналістів (ОУН) Степана Бандери буде офіційно відзначатися в Україні. Про це йдеться у відповідній постанові Верховної Ради про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв в 2019 році, прийнятому 18 грудня.

Нагадаємо, День народження Філарета українці будуть також відзначати на державному рівні. Всього ж Верховна Рада вирішила урочисто відзначити в 2019 році 135 пам’ятних дат і ювілеїв.

Джерело

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?