На Чернігівщині відкриють ще один сучасний Центр адмінпослуг

До офіційного відкриття нового центру надання адміністративних послуг в селі Іванівка — осередку територіальної громади, до якої входить аж 17 населених пунктів, залишилось обмаль часу. А тому тут ретельно готуються до цієї довгоочікуваної події і вже майже завершують останні підготовчі роботи.

Іванівський ЦНАП надаватиме безліч адміністративних послуг, включно з послугами РАЦС, соціального захисту, пенсійного фонду та іншими, найнеобхіднішими для мешканців немаленької громади.

Допомогу в створенні ЦНАП надала Програма «U-LEAD з Європою».

— Створення ЦНАП у громаді – дуже важлива справа, адже саме у цьому приміщенні надаватимуться своєчасні та якісні послуги, — зазначила голова Іванівської територіальної громади Олена Швидка. — Я дякую нашим європейським партнерам за комплексну допомогу, завдяки якій ми створили комплексну систему надання адміністративних послуг та максимально наблизили послуги до кожного мешканця нашої громади».

Олена Швидка

Як розповіла очільниця Іванівської громади, на будівництво ЦНАПу витрачено 11 мільйонів гривень: чотири мільйони — це кошти громади та понад сім мільйонів — державних коштів.

— Для завершення необхідного обсягу робіт в приміщеннях, де буде надаватися поштовий сервіс і послуги поліцейського, сільська рада ще виділила понад мільйон гривень.

Завдяки міжнародній Програмі, ЦНАП облаштували сучасними меблями, комп`ютерами, завершують оздоблювані роботи кабінету дільничного інспектора поліції.

Окрім кабінету офіцера поліції, у приміщенні ЦНАПу планується розміщення також і відділення поштового зв`язку.

— Завдяки сучасній комп’ютеризованій техніці, адміністративна служба центру матиме доступ до необхідних реєстрів, що значно полегшить роботу операторів, а для відвідувачів — це буде зручно, і насамперед в частині економії власного часу, — акцентувала увагу Олена Швидка.

Забудовник планує закінчити необхідний обсяг робіт протягом двох-трьох місяців.

Але не все так гладко відбувалося з будівництвом приміщення з надання адмінпослуг. Як розповіла голова Іванівської сільської ради, коли вона почала працювати на цій посаді, то побачила, що будівництво зупинено, купівля меблів загальмувалася. І щоб завершити процес по введенню в експлуатацію адміністративного об`єкта, довелося докласти максимум зусиль.

— Тому мною було дано доручення і керівнику ЦНАПу, і моїм заступникам розпочату активну й ефективну роботу для завершення цього приміщення, — конкретизує Олена Швидка.

Про серйозну активізацію роботи в останні місяці розповідає і керівниця місцевого Центру надання адмінпослуг Анастасія Литвин:

— Отримання техніки та меблів, відновлення робіт по ЦНАПу, у тому числі і по виконанню умов, які були передбачені міжнародною організацією, що надала певні кошти в рамках Програми «U-LEAD з Європою», розпочалося саме при перебуванні на посаді Швидкої Олени Петрівни. І ми за це їй дуже вдячні!

Центр не тільки надаватиме якісні послуги населенню, а й наповнюватиме бюджет громади, що неабияк важливо в нинішніх складних економічних умовах.

— Я впевнена, що ЦНАП позитивно вплине на розвиток громади, тож бажаю не зупинятися на досягнутому і продовжувати трансформації на шляху до європейських норм та цінностей, — констатує очільниця місцевого Центру надання адмінпослуг Анастасія Литвин.

Сергій Вітер

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?