На Чернігівщині почали «продавати» посади глав РДА

Розпочалося. Погоджений, але ще «не підписаний», голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко, делегував свої повноваження щодо підбору кадрів народним обранцям від «Слуги народу».

Він запропонував надати кандидатів на глав РДА «Слугам», яких потім подасть на затвердження.

Все б то нічого, як на перший погляд, адже НОВА влада формує НОВУ команду… «під себе». Але розпочалася «торгівля» місцями.

Як повідомляє громадська організація “Всеукраїнське об`єднання добровольців”,  за посаду на голову РДА просять від 20 до 50 тисяч доларів, в залежності від цінності району.

В цій торгівлі засвітилися троє “Слуг” – Валерій Зуб, Олег Семінський та Павло Халімон.

Олег Семінський, не маючи відношення до жодного з районів, бо обраний по Чернігову, подав кандидатів одразу на всі райони. Більшість його кандидатур пов’язані із Владиславом Атрошенком (не дарма, Чернігівський міський голова дії Семінського назвав позитивом, зокрема, у сплаті оренди за приміщення для свого офісу).

Як повідомляють у Всеукраїнському об`єднанні добровольців з посиланням на власні джерела, Семінський нібито домовився з мером «по опту».

Павло Халімон, як «списочник», також подає кандидатів, тільки всі вони пов’язані з Валерієм Давиденком. Їх цікавить територія 208 та 210 округу.

Як стверджують «добровольці», сам же Павло Халімон є людиною Валерія Давиденка і довгі роки працює з ним в спільних бізнеспроектах. На останніх виборах у 210 окрузі, Халімон за домовленістю з Давиденком, «поставив» від «Слуги народу» свого кума — Дмитра Пахомова, який «злив» вибори під Бориса Приходька.

Останнім, хто не гребує заробити на кадрах, виявився Валерій Зуб. Райони у своєму 209 округу він продає одразу трьом: Атрошенку —Ніжинський та Ічнянський, Дмитренку – Срібнянський, а Давиденку – Носівський.

Чи в курсі цих торгів фактично призначений, але ще не затверджений юридично сам Андрій Прокопенко? Добровольці запевняють, що так, в курсі. «Бо кадри на глав РДА від депутатів — це лише прикриття в схемі договорняків, щоб ніхто не міг подумати, що новопризначений співпрацює з чернігівськими кланами», — зазначають у «ВО добровольців».

Як бачимо, головне у кадрових перестановках ще попереду! Чи дізнається особисто Президент України Володимир Зеленський, яких кандидатів на відповідальні державні посади йому підсунули? Братчики-добровольці впевнені, що так — дізнається обов`язково!

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?