На Чернігівщині вкотре відкрили льодовий майданчик

Нещодавно на центральній площі Чернігова розміщено великий льодовий майданчик. А днями, хоча менший за розміром, відкрили ще один — у м.Носівка.

Льодовий майданчик кілька десятиліть тому працював, але останні роки був у занепаді. І завдяки проекту депутата Носівської міської ради Катерини Ландар, що став переможцем у конкурсі депутатських ініціатив «Нашого краю», фонд «Наш край» виділив 50 тис. грн і робота розпочалася ще влітку. Там було споруджено свердловину, відновлено огородження майданчика та його освітлення. Відтепер у Носівці дорослі та діти матимуть змогу відпочивати на льоду, займатися спортом і грати в хокей.

У Носівці майданчик споруджено на території місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. А його спорудження стало можливим завдяки підтримці «Нашого краю», Носівської міськради та команди однодумців на чолі із Сергієм Колесником.

У відкритті міської льодової арени взяли участь Носівський міський голова Володимир Ігнатченко, голова виконкому Чернігівської обласної організації партії «Наш край» Юрій Музика, очільник благодійного фонду «Наш край» Олександр Любарець, голова Чернігівської обласної федерації хокею Микола Васков.

Володимир Ігнатченко наголосив, що відновлення льодового майданчика стало можливим завдяки об’єднанню зусиль та наполегливій цілеспрямованій роботі. «Розвиток спорту – справа важлива, і маємо об’єднати зусилля, щоб якомога більше дітей та молоді займалися спортом», – наголосив він. Носівський міський голова вручив подяки активістам, які доклали значних зусиль для відновлення льодового майданчика.

Після урочистого відкриття майданчика відбувся дружній матч з хокею серед команд Носівки та Борзни. Крім того, спортивній школі працюватиме прокат ковзанів, аби всі охочі могли проводити корисно час на льодовому майданчику.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?