На Чернігівщині ОТГ не підтримують поштову реформу

На Чернігівщині місцеві об’єднані територіальні громади не підтримують поштову реформу, що реалізується зараз у регіоні в якості пілотного проекту, і занепоєні її подальшим впровадженням.

Як повідомила депутат Чернігівської обласної ради, керівник регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірина Грозенко, до неї постійно звертаються голови ОТГ з критикою реформування поштових відділень, що насправді передбачає їх закриття у невеликих селах.

«Реформа недоречна на Чернігівщині. Спочатку говорили, що вона буде впроваджуватися на території Куликівського, Ріпкинського і Чернігівського районів, а зараз впроваджуються в усіх районах. Я буду відстоювати інтереси селян, бо реформа недолуга, вона йде проти людей», — наголосила Ірина Грозенко.

Реформи Укрпошти на Чернігівщині: Ніжинський район. Джерело фото: nezhatin.com.ua

Голова Комарівської ОТГ Юрій Кантур передав до Чернігівської ОДА близько 200 підписів проти впровадження поштової реформи.

Він наголошує, що жителі громади вкрай занепокоєні реформою «Укрпошти» і перспективами закриття стаціонарного поштового відділення: у Комарівці, де проживають 1200 мешканців. Там мають залишитися замість чотирьох тільки двоє листонош. Юрій Кантур переконаний, що про жодне покращення послуг не йдеться, оскільки 60% місцевих жителів – пенсіонери, для яких буде надзвичайно складно прийти у центр села і вистояти у черзі. Крім того, графік роботи пересувних відділень із жителями громади ніхто не узгоджував.

Жителі громади висловили свою категоричну незгоду з поштовою реформою і просять обласну владу втрутитися у ситуацію, щоб не допустити скорочення листонош і закриття стаціонарного відділення зв’язку.

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?