«Мисливці» зможуть замінити військових на передовій

У Чернігові військові науковці розпочали дослідні роботи по випробуванню безпілотних авіаційних та наземних роботизованих комплексів. Одним з таких став спостережно-вогневий комплекс «Мисливець».

— Під час практичного етапу з’ясовуємо можливості використання й застосування даного комплексу, в даному випадку — дослідного зразка для вирішення завдань інженерних, медичних, у тому числі з порятунку поранених або з метою розвідувальних даних, — зазначив військовий інженер-випробувач  Максим Геращенко. –  Такі роботизовані машини можна виставляти на передньому кра — вони будуть забезпечувати ведення зовнішнього спостереження, розвідки, виявляти вогневі точки і адекватно реагувати на виявлену небезпеку.

В подальшому з метою ефективних випробувань військові сформували умовний маршрут для виявлення можливостей максимального шляху застосування, подолання перешкод та перш за все — зменшення ризику для бійців.

Фахівці визнали, що комплекс «Мисливець» буде доступний українській армії, враховуючи його вартість.

Ще до початку випробувань на вищому рівні була розроблена відповідна Концепція. Відповідно до неї, зразки бойових наземних роботизованих комплексів, повинні надійти на постачання в Сухопутні війська Збройних Сил України до 2020 року.

Тож незабаром, при позитивних результатах випробувань,  «Мисливець» зможе вчасно надійти до українського війська, аби замінити українських захисників на передовій.

Ігор Березинський

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?