Міжнародна нагорода – журналісту «Чернігівщини»

Сьогодні, 25 січня, у журналіста з Чернігова Віталія Назаренка — День народження. Напередодні цієї події його нагороджено Міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи! Вітаємо!

Великий резонанс далеко за межами області та України викликають сміливі журналістські розслідування Віталія Назаренка. Журналіст газети «Чернігівщина» наполегливо розвінчує корупцію можновладців та віроломне рейдерство, постійно, принципово відстоює справедливість, захищає інтереси трудівників-аграріїв, мешканців Придесення.

Також Віталій Іванович пише і дуже цікаві, об’єктивні історичні статті, знаходить малодосліджені, не вивчені досі факти. А це – значна краєзнавча робота, що, безперечно, заслуговує на щиру повагу та визнання. Це – позиція небайдужої, совісної людини, справжнього патріота України!

І ось – приємна новина. Віталія Назаренка нагороджено Міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи – за його патріотичну та подвижницьку діяльність на благо України.

Цю почесну відзнаку засновано в 2016 р. Міжнародною літературно-мистецькою Академією України – для нагородження відомих письменників, митців, науковців, перекладачів, журналістів, державних, громадських діячів та меценатів – з України і зарубіжжя – за визначну патріотичну діяльність, спрямовану на підтримку незалежності нашої держави, активну пропаганду української культури, літератури, мистецтва, книговидання, видатних діячів України у світі.

Тож щиро вітаємо журналіста газети «Чернігівщина» Віталія Назаренка з таким успіхом!

Міжнародною патріотичною медаллю Івана Мазепи також відзначені нині: видатний поет, Шевченківський лауреат Ігор Калинець зі Львова, поет і прозаїк, відомий державний та громадський діяч, народний депутат України кількох скликань Віктор Терен із Києва, доктор філологічних наук, професор та завідувач кафедрою Університету Південного Іллінойсу Ольга Бежанова зі США, заслужений діяч мистецтв України, композитор Олександр Яковчук із Києва, письменник Лесь Качковський (м. Бровари Київської обл.) та меценат Іван Куцина (Закарпатська обл.). Посмертно відзначені всесвітньо відомий український вчений Юрій Шерех (Шевельов) та видатний поет і перекладач Василь Барка зі США.

Серед нагороджених цією почесною відзнакою в минулі роки – Герой України Юрій Мушкетик, Шевченківські лауреати Валерій Шевчук, Леонід Горлач, Михайлина Коцюбинська та Ігор Качуровський, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді Андрій Шевченко, а також відомі діячі – з України, США, Великобританії, Німеччини, Канади, Польщі, Болгарії, Чехії, Угорщини, Індії, Бангладеш, Грузії, Сирії та інших держав.

Сергій Дзюба,

редактор газети «Чернігівщина», письменник, перекладач

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?