Міська влада зреагувала на зауваження чернігівців

Після кількох місяців ремонту площі в центрі Чернігова перехожі помітили кілька дефектів у результаті укладання клінкерної плитки. І на підтвердження у соцмережах почали розміщувати відповідні фотознімки та короткі відео.

Що ж сталося? Чому й дійсно після кількох днів після відкриття Красної площі, вже на окремих ділянках відбулися певні деформації?

На справедливі обурення чернігівців вчасно відповіли у міській раді. Прес-служба цієї інституції розповсюдила текст звернення до містян, в якому обгрунтовує причини та наслідки ситуації.

Днями у Фейсбуці поширено фото пошкоджень клінкерної плитки та з’єднувального бордюру на Красній площі. У зв’язку з цим, прес-служба Чернігівської міської ради надає пояснення.
По-перше, об’єкт реконструкції – Красна площа – ще не зданий підрядником в експлуатацію, деякі роботи ще тривають. Рух на площі відкрили, оскільки її перекриття викликало незручності для авто та пішоходів. По-друге, показані на фото пошкоджені елементи приведуть до ладу (а де треба і замінять) вже сьогодні.
Також повідомляємо, що на Красній площі укладено 7200 метрів квадратних старого та 7800 нового клінкера. Підрядник дає гарантію на роботи з укладання нового клінкеру на 5 років, виробник на новий клінкер – 50 років гарантії. Відтак, всі недоліки будуть усуватись коштом підрядника чи виробника.
Що стосується ділянки прилеглої до площі дороги – пішохідного переходу по вул. Шевченка біля Чернігівської ОДА, де після дощів утворюється калюжа – то в Управління ЖКГ повідомили наступне.

На прилеглих до Красної площі вулицях, де влітку проводились масштабні заміни комунікацій, цього року поклали тільки перший вирівнюючий шар асфальту. Це робиться тому, що після розкопів земля може просісти, що і сталося на вишевказаній ділянці.

Тому на наступний рік заплановане завершення ремонту ділянок вулиць Шевченка, Кирпоноса та Магістратської вже з укладенням верхнього шару асфальту і остаточним вирівнюванням площин.
Про виявлені порушення благоустрою можна повідомляти міський Контакт-центр за телефоном 0800-50-93-50.

Навігація записів

Ще цікаві повідомлення

Не бажаєте прокоментувати?